Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, omiljeni said:

 

rookie mistake: zagrlio trebu pre nego ćaću :sad:

a kuja izbacila batačiće za nacionalnu televiziju i ugurala se između sina i ćaće kao 4. na trosedu.

mamička uopšte nije oduševljena, ali ćuti dok su kamere ukući.

Zamjetio sam to sinoc, ali sad ide upgrade. 

Link to comment

In his first draft as Pistons GM, Troy Weaver will be picking at Nos. 7 and 16. His mandate has been to restore the franchise's base of young talent and he'll get a chance to impact that beginning with tonight's draft.

 

Svidja mi se sta je Detroit pokupio.

Link to comment

Gledao sam highlightse samo, izgleda kao kad fudbaler sa žicom dođe na basket. Nekordinisan, ali nekako sve uradi kako treba + motor u dupetu. Lepo je građen (ćale desetobojac, valjda geni znače nešto) i nije dripac ako je suditi po muzici.

 

Mnogo me više zanima kako će San Antoniovi 11 i 41 izgledati.

Edited by zorglub
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

Gledao sam highlightse samo, izgleda kao kad fudbaler sa žicom dođe na basket. Nekordinisan, ali nekako sve uradi kako treba + motor u dupetu. Lepo je građen (ćale desetobojac, valjda geni znače nešto) i nije dripac ako je suditi po muzici.

 

Mnogo me više zanima kako će San Antoniovi 11 i 41 izgledati.

 

Sam prizeljkivao u Kingsima, ali je izgleda ispalo jos bolje.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

I meni se svidja sto su ga pokupili, isto ne bih mogao reci za Hamptona. Campazo verovatno znaci i pozdrav sa MMom :sad:

Koji ce im moj, nema taj sta da trazi u NBA ligi.

Link to comment

Nisam baš siguran. Današnja košarka je takva da je i u NBA taj faktor visine zanemarljviji(jel postoji ta reč?) nego pre.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...