Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Pa jbm li ga.. mozda bi i moglo tako kako si opisao.
Sta znam.
Da se odigra u jednom gradu a da igraci nekako ostanu u nekom "balonu" u kojem se mogu sretati samo s osobama koje su testirane.
Napravi se neko Olimpijsko NBA selo, nema niko da ulazi ili izlazi iz istog dok se takmicenje ne zavrsi. Ali bi onda takmicenje trebalo da bude u vidu nekog turnira.

Ne znam.. previse logistike tu ima :)

Razmisljam sta bi se desilo da se razbole LBJ, Giannis, Harden... te ekipe su odmah za upola slabije. Onda takmicenje i nema nekog smisla.

Jebem li ga.. voleo bih da se nastavi naravno. Smor mi je ovako :D 
Ali, ako se ovo cudo stvarno tako lako prenosi, bojim se da to ne bi ostalo samo na jednom zarazenom igracu. 
A i ako bi se zarazili nosioci igre nekih ekipa, jebes takvu titulu na kraju.

Link to comment

Što, baš je dobra fora taj faktor iznenađenja, da li će da se razboli LBJ ili ne... 

 

Da i faktor zdravstveno-socijalne odgovornosti bude bitan :fantom:

 

A mogu i da se ozoniraju u međuvremenu

Link to comment

Pa jbg, onda jebeš i Torontovu titulu koju bi uzeli na sveto nikad da se Voriorsi nisu ispovređivali. Mislim, situacija jeste specifična i da svi budu zdravi ako se završi sezona i uvek će biti neki upitnik iznad nje, ali takve su recimo i lockout sezone, pa se opet te titule broje.. Šta znam.. Ovo gore kako si opisao jeste neki nacrt plana koji kruži, pisao je Vindhorst o tome.. I lokacije su manje više poznate, Vegas ili Orlando.. E sad, videćemo šta će biti od svega toga.. 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Pa jbg, onda jebeš i Torontovu titulu koju bi uzeli na sveto nikad da se Voriorsi nisu ispovređivali. Mislim, situacija jeste specifična i da svi budu zdravi ako se završi sezona i uvek će biti neki upitnik iznad nje, ali takve su recimo i lockout sezone, pa se opet te titule broje.. Šta znam.. Ovo gore kako si opisao jeste neki nacrt plana koji kruži, pisao je Vindhorst o tome.. I lokacije su manje više poznate, Vegas ili Orlando.. E sad, videćemo šta će biti od svega toga.. 


Zar neko broji tu titulu? :unsure:

Nisam bas puno pratio to kako zamisljaju da nastave sezonu.
Jedno od pitanja je naravno i da li odmah krece plejof takmicenje ili ne? Ako ne, koji je onda plan, koliko utakmice do pocetka plejofa?
A ako da, onda, kako ce odluciti koje ekipe ce igrati kad ima dosta timova koji se bore za #8 (na Zapadu ofc, a bogami i dosta ekipa se bori za prednost domaceg terena)? Ili ce jednostavno povuci crtu i prvih 8 Istoka i Zapada idu dalje, i to je sto je.
'ladno bi Grizliji upali u plejof :D 

Link to comment

Ima nekropovana :D

 

mark-blinch-nba-4jpg.jpg

 

 

 

Interesantno, to je jedini odlučujući buzzer beater u game 7 u istoriji NBA.

Edited by napadaj
Link to comment

Meni ne fali bas toliko. Ima solidne kolicine utakmica koju nisam gledao, neke vredne treba ponovo pogledati da se malo utvrdi ljubav prema kosarci. Ko jebe sezonu, samo nek su svi zivi i zdravi i da se ne grle i ne ljube. 


Pa polako, od jeseni nova sezona, da Debeli opet krene laganica i tamo negde oko januara da se uozbilji i krene da dominira. I da oporave Durant i Klej, da vidimo na sta ce da lici ta nova liga. Ovo sad da se nastavi, tacno bih pamtio sezonu u rangu one lock out 1999.   Sad citam kako je ta sezona u praksi izgledala - bilo je timova koji se nisu videli na terenu (sto nisam znao jer je ipak svaki tim odigrao po 50 utakmica). Realno, koga briga ko je te godine bio prvak, makar imao prsten. Isto bi trebalo da bude i ove godine. 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Ima nekropovana :D

 

mark-blinch-nba-4jpg.jpg

 

 

 

Interesantno, to je jedini odlučujući buzzer beater u game 7 u istoriji NBA.

 

Мислим да је Винс Картер био најближи томе 2001. против Ајверсонове Филе

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
22 minutes ago, pacey defender said:

Meni ne fali bas toliko. Ima solidne kolicine utakmica koju nisam gledao, neke vredne treba ponovo pogledati da se malo utvrdi ljubav prema kosarci. Ko jebe sezonu, samo nek su svi zivi i zdravi i da se ne grle i ne ljube. 


Pa polako, od jeseni nova sezona, da Debeli opet krene laganica i tamo negde oko januara da se uozbilji i krene da dominira. I da oporave Durant i Klej, da vidimo na sta ce da lici ta nova liga. Ovo sad da se nastavi, tacno bih pamtio sezonu u rangu one lock out 1999.   Sad citam kako je ta sezona u praksi izgledala - bilo je timova koji se nisu videli na terenu (sto nisam znao jer je ipak svaki tim odigrao po 50 utakmica). Realno, koga briga ko je te godine bio prvak, makar imao prsten. Isto bi trebalo da bude i ove godine. 

 

A šta ja znam, meni je regularna sezona realno dosadna, njome ubijam vrijeme, ako naleti neka tekma, naleti, odgledam, ali serije, narativi i sam kvalitet košarke i ozbiljnost pristupa su ono što volim kod plejofa. 

Ne mislim na konkretno ovu sezonu, jasno je da je ovo pušteno niz slivnik i da će biti neko krpljenje da bi se očuvalo štogod od integriteta, da se izbjegnu raznorazni pravni i ostali lomovi. Govorim uopšteno da mi fali plejof ozračje, jbt, samo ovaj momenat kad ovaj ludak zabada ovaj šut preko Embida vrijedi emotivno kao 100 nekih Atlanta-NYK utakmica. 

Link to comment
57 minutes ago, pacey defender said:

Meni ne fali bas toliko. Ima solidne kolicine utakmica koju nisam gledao, neke vredne treba ponovo pogledati da se malo utvrdi ljubav prema kosarci. Ko jebe sezonu, samo nek su svi zivi i zdravi i da se ne grle i ne ljube. 


Pa polako, od jeseni nova sezona, da Debeli opet krene laganica i tamo negde oko januara da se uozbilji i krene da dominira. I da oporave Durant i Klej, da vidimo na sta ce da lici ta nova liga. Ovo sad da se nastavi, tacno bih pamtio sezonu u rangu one lock out 1999.   Sad citam kako je ta sezona u praksi izgledala - bilo je timova koji se nisu videli na terenu (sto nisam znao jer je ipak svaki tim odigrao po 50 utakmica). Realno, koga briga ko je te godine bio prvak, makar imao prsten. Isto bi trebalo da bude i ove godine. 

 

I dan danas se priča o toj sezoni jer je tada osmi nosilac izbacio prvog. Desilo se posle toga samo još jednom kad su Voriorsi sa Donom Nelsonom izbacili Dalas.. Pre toga je mislim bilo isto samo jednom.. 

 

Edit, sad vidim bilo je još 2x ali su tu povrede odigrale ključnu ulogu

Edited by theanswer
Link to comment

I bre answere, onako na prvu odmah pomislim na Spurse protiv Memphisa pored tih sto si naveo. Manu zeznuo lakat u poslednoj tekmi sezone, a Pop ih odmarao na tekmi pre toga protiv Lakersa :dry:, koju su takodje izgubili za najbolji skor lige protiv Bullsa (na Zapadu odavno bili prvi). Ja popizdio, posle igrao tako skrnav tu seriju...

Link to comment

To su te 2, spursi i bulsi bez rouza

 

Inače najbolji igrači su držali sastanak večeras i saglasili se sa nastavkom. Bord guvernera takođe imao sastanak, čini se i tamo da se kreće ka početku. 

Edited by theanswer
Link to comment
9 hours ago, pacey defender said:

Meni ne fali bas toliko. Ima solidne kolicine utakmica koju nisam gledao, neke vredne treba ponovo pogledati da se malo utvrdi ljubav prema kosarci. Ko jebe sezonu, samo nek su svi zivi i zdravi i da se ne grle i ne ljube. 


Pa polako, od jeseni nova sezona, da Debeli opet krene laganica i tamo negde oko januara da se uozbilji i krene da dominira. I da oporave Durant i Klej, da vidimo na sta ce da lici ta nova liga. Ovo sad da se nastavi, tacno bih pamtio sezonu u rangu one lock out 1999.   Sad citam kako je ta sezona u praksi izgledala - bilo je timova koji se nisu videli na terenu (sto nisam znao jer je ipak svaki tim odigrao po 50 utakmica). Realno, koga briga ko je te godine bio prvak, makar imao prsten. Isto bi trebalo da bude i ove godine. 

sledeca sezona bi zaista mogla biti izuzetno zanimljiva

sa ovima oporavljenima, u medjuvremenu stigli neki novi klinci

ako sastavi ekipa budu slicni sadasnjim, bice krljana na sve strane

 

naravno, sve to pod pretpostavkom da se sezona odrzi u celosti, da se ovo sranje nece ponoviti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...