Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

28 minutes ago, Peter Fan said:

Randy Moss

on nije bio u baseballu all-american

u footballu je bio sigurno, a u košarci verovatno jeste. znam da je batalio košarku jer mu Kevin Garnett zalepio bananu na nekoj all-star utakmici :D

Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

on nije bio u baseballu all-american

u footballu je bio sigurno, a u košarci verovatno jeste. znam da je batalio košarku jer mu Kevin Garnett zalepio bananu na nekoj all-star utakmici :D

Da nije onda njegov BFF White Chocolate?

 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Random fakat o Kukoč Toniju: He is only player to three-peat in both NBA and Euroleague

kad je imao radju, savica i dzordana da vuku te ekipe

videli smo kako su prolazile ekipe u kojima je on bio broj1 :fantom:

Link to comment

Have Fun je dobio 1 kripto valutu preko tapatalka*, a ti i answer niste otvorili namenske račune. žao mi je.

 

 

* - gledam sad kursnu listu.

24h Low / 24h High
$0.00000647 / $0.00000717
u poslednjih 30 dana porastao 61%
 
široko, alal vera, otvorio se omunjeni
 
UnpleasantConsciousGroundbeetle-size_res
 
 
Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

Have Fun je dobio 1 kripto valutu preko tapatalka*, a ti i answer niste otvorili namenske račune. žao mi je.

 

 

* - gledam sad kursnu listu.

24h Low / 24h High
$0.00000647 / $0.00000717
u poslednjih 30 dana porastao 61%
 
široko, alal vera, otvorio se omunjeni
 
UnpleasantConsciousGroundbeetle-size_res
 
 

OK, onda otvori fond za pomoc osakacenim NFL igracima i uplati moj dio :fantom:

Link to comment

ne beri brigu. u septembru kad krene sezona biće para ko salate.

što kaže bole iz crnog gruje: gazda grujo priča se po selu da je madžarima na prasiće udarila slinavka i šap, pa ko veli sad je prilika za rekordan izvoz

 

RIP NBA

1946 - 2020

:violin:

Link to comment

Pitanje je uzaludno, Lebron je već rekao svoje. Vlasnici takođe, tako da tih 400 plus igrača mogu da se dopisuju do prekosutra. 

Link to comment

Mislim da će sigurno igrati.. NBA za razliku od EL nema problema sa istecima ugovora, ima i logistiku da to sve isprati.. 

Link to comment
5 hours ago, omiljeni said:

Manu jedini ima i NBA i Evroligu i Olimpijske :)

 

Ima i Bil Bredli, krilo Niksa iz sampionske generacije ;)

 

Pozzz

Link to comment

Ne znam da li ce se nastaviti, ali kako bi to zapravo izgledalo?

Igralo bi se bez publike, samo igraci, sudije, zapisnicki sto i par ljudi iz menadzmenta ekipa i redari, je l'?

I sta se desi ako jedna od tih osoba ispadne pozitivna na testu? Sta ako je to npr igrac neke ekipe? Sta se onda desava s tom ekipom? Izbacuje se s takmicenja? Kontam da svi moraju opet u dvonedeljni karantin.
Sta se desava sa protivnickom ekipom s kojom je taj igrac imao kontakt? I ona se takodje izbacuje iz daljeg takmicenja?

Link to comment
7 minutes ago, Have_Fun said:

Ne znam da li ce se nastaviti, ali kako bi to zapravo izgledalo?

Igralo bi se bez publike, samo igraci, sudije, zapisnicki sto i par ljudi iz menadzmenta ekipa i redari, je l'?

I sta se desi ako jedna od tih osoba ispadne pozitivna na testu? Sta ako je to npr igrac neke ekipe? Sta se onda desava s tom ekipom? Izbacuje se s takmicenja? Kontam da svi moraju opet u dvonedeljni karantin.
Sta se desava sa protivnickom ekipom s kojom je taj igrac imao kontakt? I ona se takodje izbacuje iz daljeg takmicenja?

 

Testovi bi se radili svaki dan, tako da ne bi bilo potreba za karantinom. Igralo bi se u jednom gradu, broj esencijalnih osoba po timu bi se dramatično smanjio itd. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...