Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Odgledao i osmu, jedan minus za serijal jer su sveli Sona Kempa da alley-oop atrakciju. Lik je imao dabl-dabl u celoj seriji i 50% procenat suta, legit MVP finala da je kojim ludilom Sijetl pobedio.

Link to comment

Manu jedini ima i NBA i Evroligu i Olimpijske :)

Btw nagradno pitanje za 175 dinara:
Ko je jedini igrac koji je bio High Schooll All-American i fudbalu i kosarci i bejzbolu?

Bez guglanja!

Link to comment
17 minutes ago, omiljeni said:

Manu jedini ima i NBA i Evroligu i Olimpijske :)

Btw nagradno pitanje za 175 dinara:
Ko je jedini igrac koji je bio High Schooll All-American i fudbalu i kosarci i bejzbolu?

Bez guglanja!


Iverson je uzeo neke nagrade kao srednjoskolac u americkom fudbalu, mislim da su pricali da je dobar ortak s Michael Vickom.
A i zajebavao ga je da je bio bolji od njega. Gledao sam neke snimke kako se popne na prste ili iz skoka baca loptu kao kvoterbek. A igrao je valjda malo i trkaca.
Osvojio je neka prvenstva i nagrade.
Mada mi ne deluje da bi Iverson igrao bejzbol.. mada.. mozda :S

Connaughton je igrao bejzbol, pa se vratio da igra kosarku.. ali ne znam da li je bio High School all American i da li se bavio fudbalom (verovatno NE za oba odgovora :D ).. 

Ainge je bio draftovan u NBA i MLB, a Riley u NBA i NFL.

E sad jebem li ga xD
Moguce da je Iverson drzao i bejzbol palicu

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

Sad videh pitanje, deni ejndž je odg

 

5 minutes ago, Have_Fun said:

Ainge

 

googlali ste :dry:

nema teorije da to neko pogodi bez varanja.

 

biće nagrada, ali samo onima koji se prijave! Ne mora ime i prezime, samo jmbg  :fantom:

 

btw Aingeov sinovac igrao Qb na Tennessee, pre toga na high school istobio dobar u sva 3 sporta.

Jetsi ga draftovali u 5-6 rundi i bio nam par godina 3rd striger, a posle je bio baš gadno zaglibio u drogu i alkohol. Ali valjda se iščupao i sad vodi neke emisije na radiju.

Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

 

 

googlali ste :dry:

nema teorije da to neko pogodi bez varanja.

 

biće nagrada, ali samo onima koji se prijave! Ne mora ime i prezime, samo jmbg  :fantom:

 

btw Aingeov sinovac igrao Qb na Tennessee, pre toga na high school istobio dobar u sva 3 sporta.

Jetsi ga draftovali u 5-6 rundi i bio nam par godina 3rd striger, a posle je bio baš gadno zaglibio u drogu i alkohol. Ali valjda se iščupao i sad vodi neke emisije na radiju.



Pa ja sam dao 4 odgovora i na kraju se ipak odlucio za Iversona xD

Al' moze pola nagrade, necu da se ljutim :D

Link to comment

Što, ja sam siguran da sam na par različitih mesta čuo za to, mislim da sam jednom čuo i na areni u nekom studiju, prenosu ili šta već.  

 

Elem odričem se svojih 175din

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...