Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Inače, Simmons i Russillo se slozili sa Drejmondom da su 2016. Warriorsi najbolji tim svih vremena. Sad kad krene rasprava na tvići. :fantom:

Link to comment

Ako je mogao LeBron ih uzdrmati, sta bi tek Kobe i Shaq ucinili, tj najbolji tim svih vremena sa proleca 2001.

Edited by dillinger
Link to comment

ali Warriors iz 2016 najbolji, a kad im je došao Durant onda više nisu bili tako dobri :lolol:

Ok je to. i novinari moraju jesti leba

 

Link to comment

Pozzecco: JC challanged MJ to a 3 point shootout for $1000, MJ won so Crawford upped to $5000 and won, then MJ told him: "What car did you drive here with?" - "Mercedes" - "I came with a Ferrari, let's bet our cars." MJ went 5 for 5, removed Crawford's personalized plate and left with the Mercedes.

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

ali Warriors iz 2016 najbolji, a kad im je došao Durant onda više nisu bili tako dobri :lolol:

Ok je to. i novinari moraju jesti leba

 


Ma na taj tim sa Durentom su mislili

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:


Ma na taj tim sa Durentom su mislili

jesi siguran? Durant je došao za sezonu 16/17, a u sezoni 15/16 su oborili rekord sa 73-9

Link to comment

90% siguran, slusao sam podcast (doduse na po uveta), pricali su i kako bi prosli u tekmi 90ih protiv Cikaga (hint: usrali bi ih dalekometnom paljbom, MJ i Skoti bi ostali zabezeknuti)

 

njihove reci, svakako ne moje

Link to comment

ali to su sumanuta poredjenja, kosarka je drugacija danas. da su jordan i pipen igrali danas i oni bi sutirali mnogo vise trojki, radili na sutu kao nenormalni, a tim koji bi se pravio oko njih ne bi izgledoa kao tim koji su imali tada. 

Link to comment
12 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ali to su sumanuta poredjenja, kosarka je drugacija danas. da su jordan i pipen igrali danas i oni bi sutirali mnogo vise trojki, radili na sutu kao nenormalni, a tim koji bi se pravio oko njih ne bi izgledoa kao tim koji su imali tada. 

 

+1000

Link to comment

drugačije bi i rosteri izgledali ako bi i Bullsi igrali u eri sa max ugovorima jer bi mogli još jakih igrača da potpišu. Warriors su mogli da uklope u salary cap 4 hall of fame igrača plus Iguodalu, Livingstona i ostale. To 90ih nije moglo da se radi ni u ludilu.  1996 je bila i skraćena trojka, i to je uticalo dosta na igru.

ali sve ti bitni detalji na stranu, da se poredi samo talenat vs talenat u vaukumu...bilo bi veoma rapavo. Bulls in 7

 

 

Link to comment

Imam jedno pitanje za sve fanove Jordana i one koji su mozda malo bolje upoznati sa njegovim privatnim zivotom, jel zna neko koju on muziku slusa, jel postoji neki novinski clanak ili knjiga gde otvoreno prica o svojim muzickim afinitetima, jel pominjao nekada neke svoje omiljene muzicare, omiljene pesme, sta je slusao pre svake utakmice, sta je slusao nakon pobede ili poraza, sta je slusao nakon osvojene titule.

 

Razlog zbog kojeg ovo pitam je taj sto sam u vise razlicitih navrata cuo neke legendarne repere kako opisuju svoj susret sa Jordanom, neke je izignorisao na keca, a drugima je u lice rekao koliko mu puca ona stvar i za njih i za njihovu muziku, mislim nemam ja nista protiv sto on ne slusa hip-hop ili sto ga ne interesuju ti neki poznatiji reperi, ali mi je bas fascinatno to da mu je ocligledno ceo taj svet potpuno odbojan.

 

Znam da je Jordan rodjen u Bruklinu, ali koliko sam shvatio on se jos kao mali preselio u Severnu Karolinu, mozda ga je zato zaobisao taj neki talas rep muzike i mozda je zavoleo neku muziku koja je u to vreme dominirala tim juznim delovima Amerike, neki country ili bluegrass, bas bih voleo da saznam sta je to Jordan voleo da slusa dok je dominirao NBA ligom, pa i sta mozda slusa danas, nekako bi mi bilo cudno da slusa heavy metal ili techo, mada s obzirom koliko ga ne privlaci hip-hop, sve je moguce i verovatno ni Iverson ne bi postao tolika kulturna ikona kad se pojavio da je rep publika vec imala jednog kosarkasa kroz kojeg je mogla da se identifikuje, ja sam na primer verovatno mnogo vise zavoleo Iversona bas zbog tog nekog njegovog izgleda i imidza, nego iskljucivo zbog kosarke, iako je naravno i sa loptom bio kul kao i bez nje :D

Link to comment

pa rekoh bi da je njegova generacija bila u soul/funk popu (Motown, Stax,...) i jazzu, eventualno poneko u old school hip hopu. smeo bih da se kladim da mu je omiljeni muzicar Michael Jackson ili Stevie Wonder. Mozda James Brown.

Edited by maheem
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...