Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Izgleda da Iggy ide u MIA

Spominje se da ce i Gallo tamo

Aj kontam za Iggya ali ako ode Gallo, pravice guzvu, a i nekako mi je taj trejd glup sa strane OKC koji se drze na poziciji koja vodi u plejof.. videcemo da li ce se desiti

Burks i GT3 odose u PHI za pikove.
Jbt, GT3 je taman poceo da pruza dobre partije, fin mesec je imao.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Malone je dobar deo postgame intervjua  posvetio hvaljenju Gerijevog doprinosa cak i kada sutira ocajno...sad bi mi cudno bilo da ga uvaljaju u paket za Dzrua

Link to comment
6 minutes ago, nisam ja said:

Uh ne volim tog galinarija. Ima da usere majami. 

Lepo je gledati njegovu igru,jako je talentovan,ali definicija nešampionskog igrača,da se blago izrazim.:D

 

Slabija verzija Mela...

Link to comment
26 minutes ago, Joe D said:

Bravo za Memphis, Winslow ce da im legne kao budali samar. Ne znam kako stoji trenutno sa povredama, doduse.

to be evaluated nakon all star breaka.

Link to comment

verovatno su se zbog sklonosti povredama i odlucili da ga trejduju

ako ostane koliko toliko zdrav,  dobar posao za memfis

odlicna situacija za njih u odnosu na pre dve godine kad su bili na putu za nigde

Link to comment

Probudio sam se tri minuta pred kraj, taman da vidim šta radi His Groundness. Ovaj njegov stepback sa pogrešne noge je ludilo.

 

 

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Probudio sam se tri minuta pred kraj, taman da vidim šta radi His Groundness. Ovaj njegov stepback sa pogrešne noge je ludilo.

 

 

 

 

od kud on zna kolja je noga pogresna?

 

Link to comment

Pa ako si levoruk onda odraz s desne noge nije pogrešan :) Ja sad da to probam s leve noge a šutiram levom rukom slomio bih nešto

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...