Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

14 minutes ago, pbg12345 said:

pojedini cak isli tako daleko da tvrde kako ce imati zbirno vise pobeda od dalasa i NOP :rolleyes:

 

Mogao bi malo vise da se fokusiras na citanje. Napisao sam da je veca sansa da imaju zbirno vise pobeda nego da obe ekipe zavrse ispred njih, ne da ce se to desiti.

 

Precenjujete Kapelu. Bio je smece u plejofu, nije mogao da ostane na terenu. Kavington, iako isto precenjen, je ogroman upgrade u odnosu na ono sto imaju na krilu. Ako nadju nekog igraca slicnih karakteristika, ali sa daleko manjom platom, nekoga ko moze da zastiti obruc, da bude lob opcija i donese popularni vertikalni spejsing (ovo ce im najvise nedostajati), trejd je  pogodak. Treba im jedan igrac tu, nisam siguran koliko mi se dopada 48 minuta small balla.

Link to comment
22 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Mogao bi malo vise da se fokusiras na citanje. Napisao sam da je veca sansa da imaju zbirno vise pobeda nego da obe ekipe zavrse ispred njih, ne da ce se to desiti.

 

Precenjujete Kapelu. Bio je smece u plejofu, nije mogao da ostane na terenu. Kavington, iako isto precenjen, je ogroman upgrade u odnosu na ono sto imaju na krilu. Ako nadju nekog igraca slicnih karakteristika, ali sa daleko manjom platom, nekoga ko moze da zastiti obruc, da bude lob opcija i donese popularni vertikalni spejsing (ovo ce im najvise nedostajati), trejd je  pogodak. Treba im jedan igrac tu, nisam siguran koliko mi se dopada 48 minuta small balla.

zajebavam se jebemu, znam sta si napisao

 

ja to posmatram u odnosu gde su bili pre dve godine, a gde su sad

tad najbolji skor lige, setnja do finala konferencije i 3:2 u tom finalu, povreda pola ih je delila od finala titule

od tad u svakom smislu idu samo nazad

 

Link to comment
42 minutes ago, Miljenko said:

To mozes reci za vecinu playoff ekipa (kako sigurnih, tako i potencijalnih). Izbijes nekome najboljeg igraca i to vise nije ni izbliza ozbiljan tim.

e jbg sad

naravno da nije isti tim sa najboljim igracem i bez njega, poenta je da je to kod njih bas drasticno

oni bez hardena nisu nba ekipa

pa treci covek te zamisljene ekipe bez hardena je lik koji prosle godine nije mogao do druge petorke kingsa

plus su katastrofa slozeni, imaju 2,5 visoka igraca i to starca takera i klinca hartestajna

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

zajebavam se jebemu, znam sta si napisao

 

ja to posmatram u odnosu gde su bili pre dve godine, a gde su sad

tad najbolji skor lige, setnja do finala konferencije i 3:2 u tom finalu, povreda pola ih je delila od finala titule

od tad u svakom smislu idu samo nazad

 

 

Sad kako Pol igra ovu sezonu deluje da je taj trejd bio promasaj. S druge strane, nisu se mirisali on i Harden, a Hardenu mora da se ugadja. Takodje, Pol je na putu da odigra 80 utakmica ove sezone, sto mu se nije desilo jos od 2015.

Mozda nisu dobar fit njih dvojica, previse traze loptu i jedan i drugi, ali mi se ne cini da su Rasel i Harden ista bolji.

Link to comment

The Hawks essentially traded Jeff Teague for Clint Capela, a first round pick and Jeff Teague

• ⁠2016: Hawks trade Jeff Teague for a first-round pick, then use that pick to draft Taurean Prince

• ⁠2019: Hawks trade Taurean Prince to Brooklyn for two first-round picks and Allen Crabbe

• ⁠2020: Hawks trade Allen Crabbe for Jeff Teague, then trade one of the Brooklyn picks for Clint Capela and Nene

 

:lolol:

Link to comment
10 minutes ago, 1n54jd3r said:

Denver ce protiv Jute izaci u verovatno najjadnijem sastavu u proteklih nekoliko sezona...

Murray/Harris/Barton/Craig/Jokic

na klupi Morris/Dozier/Cancar

i to je to

 

s time da je Murray i dalje upitan :lol: 

Link to comment
38 minutes ago, 1n54jd3r said:

Eto, veceras ako Debeli ne uzme makar 35 suteva, nista nije uradio...stvarno ne znam kome misli da asistira u ovom hendikepiranom rosteru

Debeli veceras treba da javi da je tuzan sto mu je Juancho otisao, sedne i mlati krempitu na klupi, a NBA nek se posle cima i pita zasto tim koji je imao 4 b2b i ukupno 13 tekmi u 20 dana ne igra u kompletnom sastavu i sjebava im gledanost...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...