Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

8 minutes ago, napadaj said:

I Bizli mu je drugar, pričao je da njih trojica i još jedan, ne sećam se ko, čine ekipu koja se zeza posle utakmica, druži itd. Valjda neće sad da se skenja i bojkotuje narednih deset utakmica.

 

 

Sigurno je svima jasno da je bolje da dobiju priliku da igraju nego da trunu na klupi. Plus se Bizli opet ispromašivao noćas.

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

 

Najverovatnije sledi nov trejd. Heris, Moris, KBD i Hjustonov 1. pik za Jrue-a. Tako bar kazu Denver blog boys.

ako je to istina, ima da pevamo

 

Monte, Beasley i Harris za Jrua uz dodatak Napiera i Vonleaha. em si dobio Jrua, em si se ratosiljao Harrisa koji je potpuno potonuo poslednje dve sezone. 

Link to comment
1 minute ago, precog said:

minus morris, plus pik i svi da su srecni.

ako dobijas Jruea, Monte nije neophodan. bilo  bi lepo da ga zadrzimo ali sigurno necu izgubiti san zbog toga

 

citam da je u opticaju i da im uvalimo i Plumleeja u ovom dilu, dobijeo Moora uz Jruea. ako i to odradimo, postajemo ozbiljan contender.

Link to comment

ne znam za denver, ali za nju orleans bi to bio odlican trejd

sad kad su napokon kompletni skroz su gotivna ekipa

sa ovom dvojicom plus pik bi imali ozbiljnu dubinu, po dva ok igraca na svakoj poziciji

plus maltene svi bas mladi

vec sledece sezone bi mogli biti pravo zajebani

Link to comment

Houston 100% radi jos jedan trade nakon ovoga. Ne bi me cudilo da oma proslede Covingtona Lakersima za neko ludilo tipa McGee/KCP :D (doduse obojica imaju no trade klauzulu, ali tako nesto ce uradi sigurno)

 

verovatno i Denver radi dodatni deal

Link to comment

Za Jruea su zainteresovani i iz Majamija.

Ali su Pelikani rekli pre par dana da Jrue nije na trejd listi, a i on rece da je srecan tu gde jeste.

Znam da se jos ranije pojavljivalo njegovo ime i vezivalo za trejdove, ali ovo je nesto na sta sam naleteo pre par dana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Igraće small ball, Hartenstein je tu da igra centra, imaju i Čendlera na klupi da odigra koji minut ako zatreba, plus su oslobodili 12 miliona dolara ispod capa.

Link to comment

ja kad sam pisao da nece ni do po, neki se ovde sprdali :fantom:

pojedini cak isli tako daleko da tvrde kako ce imati zbirno vise pobeda od dalasa i NOP :rolleyes:

 

sranje je hjuston i to iz dana u dan sve vece, oni se svakim novim potezom sve vise udaljuju od pozicije "izazivaca"

od svih ekipa koje se ubrajaju u vrh (mada je kod njih to lazno :fantom:) ubedljivo su najjednodimenzionalniji i bas preterano zavise od hardena

zapravo bez hardena, oni su bukvalno nivo minesote

atlanta je sa druge strane napravila odlican potez

ima nekoliko tih ekipa sa mladim, "potentnim" jezgrom i bice itekako zanimljivo pratiti njihov razvoj u narednih par godina

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...