Jump to content
IGNORED

Partizan, Mančester, AZ... (u boljem društvu 2019/2020)


April

Recommended Posts

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    41

  • April

    37

  • BWA

    32

  • Tresko

    28

Top Posters In This Topic

Ako mislis na mene, ne podjebavam nikog, mislila sam da je tema o grupi gde igra i Partizan, ne pisem na vasem topiku. A navijam inace za Junajted i komentarisala sam u jednoj recenici njihovu nazovi igru, nikada ne podjebavam.
A ako je ovo iskljucivo vas topik, izvinjavam se.

Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

Jebo vas sudija, pogresio pa sta, bitno je da se nismo usrali i odigrali dobro, boli me kurac za penal. Jebe nas samo realizacija i celavi sporac na desnom beku, cak se i jebeni urosevic upristojio. Nisam mislio da cu ovo ikad reci, ali sadik je defo sposoban da napravi pakao svakoj odbrani. Onako krakat a uporan, cak i kontrolise loptu dobro ponekad, jebe ga ocajan pregled igre.

 

Oni su busna kesa iz maksija. 

Kurac pogrešio. Namerno je pokrao, i to za dva penala govno lopovsko. Kao da ga je Babarogić delegirao.

Link to comment

Taman kad udjosmo u utakmicu.

 

Opet Miletic, unakazi nas ove sezone. Takodje, Natko je problem na ovom mestu. Defanzivno je stolica, a cak ga ni pas ne slusa.

Link to comment
1 minute ago, Jumanji said:

Ako mislis na mene, ne podjebavam nikog, mislila sam da je tema o grupi gde igra i Partizan, ne pisem na vasem topiku. A navijam inace za Junajted i komentarisala sam u jednoj recenici njihovu nazovi igru, nikada ne podjebavam.
A ako je ovo iskljucivo vas topik, izvinjavam se.

 

nije nas topik, tj nije moj topik, ja sam isto padaobranac, sacu na mu forum, mene interesuje protivnicki tabor, peace

 

jel bio penal

Link to comment
2 minutes ago, Tresko said:

Kurac pogrešio. Namerno je pokrao, i to za dva penala govno lopovsko. Kao da ga je Babarogić delegirao.

Posle ovakve utakmice prvi utisak ti je sudija lopov? Pa dobro... 

Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

glava - glava - ruka, nije to penal. tj ne mora da bude

 

pa ne mora al deluje da skrece putanju, ja nemam sumnju a mislim da ni sudija nema, treba nam strucnjak :sleep:

Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

Posle ovakve utakmice prvi utisak ti je sudija lopov? Pa dobro... 

 

pa to, nije lopov, samo steta, kad ce opet igrati sa mu

Link to comment

Miletić nije desni bek i nije on kriv što ova instalirana gamad nije dovela nekog krštenog za tu poziciju.

 

Sjajna igra, Savo ne prestaje sa svojom igrom i zamislima. Sigurno će opet da zlostavlja bludnicu iz komšiluka na proleće, a ovi mentoli bolje da dovedu normalna pojačanja na zimu.

Edited by napadaj
Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

pa ne mora al deluje da skrece putanju, ja nemam sumnju a mislim da ni sudija nema, treba nam strucnjak :sleep:

 

 

nisam ja nigde ni odlazio :sleep:

 

 

There will be no penalty if:

the ball touches a player's hand/arm immediately from their own head/body/foot or the head/body/foot of another player.
the ball touches a player's hand/arm close to their body and has not made their silhouette unnaturally bigger.
a player is falling and the ball touches their hand/arm when it is between their body and the ground (but not extended to make the body bigger).
additionally, should the goalkeeper attempt to clear a ball from a teammate but fails, the goalkeeper is allowed to handle the ball.

Link to comment

odusevljen sam kako smo igrali. igramo otvoreno protiv kluba iz mozda najjace lige u evropi. to jos nisam video u srpskom fudbalu. fizicki smo spremni kao nemci. malo smo stali pred sami kraj ali cini mi se vise zbog razocaranosti sto nismo dali gol. sjajan mec smo odigrali!!!

 

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

 

nisam ja nigde ni odlazio :sleep:

 

 

There will be no penalty if:

the ball touches a player's hand/arm immediately from their own head/body/foot or the head/body/foot of another player.
the ball touches a player's hand/arm close to their body and has not made their silhouette unnaturally bigger.
a player is falling and the ball touches their hand/arm when it is between their body and the ground (but not extended to make the body bigger).
additionally, should the goalkeeper attempt to clear a ball from a teammate but fails, the goalkeeper is allowed to handle the ball.

 

ti si neki surov lik :D

 

prekinuo je pre kraja, eto

Edited by villiem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...