Jump to content
IGNORED

Janko Ostanko iliti Ju_Es - Nole_s


Bujodrag

Recommended Posts

9 hours ago, dùda said:

Ne uzbuđuj se zbog osetljivih dušica ;).

 

.......

 

 

9 hours ago, Tsai said:

 

Opusteno bre, samo sam nervozan kad je gusto. Evo, sad ga dere i ne smeta mi nista :)

 

 

Tako ja kad ironično mračim o sopstvenoj budućnosti keva zabrinuto kaže: Nemoj tako da govoriš.

A ja joj odgovorim: Aha! Znači veruješ da izgovorene reči imaju neku posebnu moć? Pa hajde onda ti svaki dan izgovaraj barem deset puta  "Sedmica na lotou", možda tako pomogneš ćaletu da je konačno dobije, igra svake nedelje istu kombinaciju.

 

Nisam je nikad čuo da izgovara takvu mantru. Pa joj onda kažem: Ti si kriva što ćale ne dobija sedmicu  

:D 

 

Dobar jutar.

 

Sedmica na lotou. Sedmica na lotou. Sedmica na lotou. Sedmica na lotou. Djoković Osvaja US, Sedmica na lotou. Sedmica na lotou. Sedmica na lotou.Sedmica na lotou. Djoković Osvaja US, Djoković Osvaja US, Sedmica na lotou.

 

:lolol:

Link to comment
  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Jumanji

    74

  • Cash

    68

  • dùda

    54

Top Posters In This Topic

9 hours ago, mlatko said:


 

 


Evo, da bude gde smo svi


Jesi igrao na tesno? emoji38.png

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

 

 

Nisam igrao, a sigurno je bila lepa kvota da Nadal sa g osvoji set...:sad:

Link to comment

Cicipas se muci sa grcevima. Dramskj prikaz je bio 2 gema. Onda ga je Dumusoa kaznio, pa je valjda zbog toga odlepio. Inace, neprekidno nesto vice , cima glavom, mlati kosom.

Link to comment

Kakva je kesa Rubljev ispao. Servira za mec, a ono dve duple sevis greske i jos nesto sto ne bih ni ja servirala. Pa takve poklone retko ko odbija.  Sad Cicipasu odjednom vise nije nista. Ide ovo, najverovatnije u peti set.

Link to comment
  • Hamlet Strašni pinned this topic
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...