Jump to content
IGNORED

Janko Ostanko iliti Ju_Es - Nole_s


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Jumanji

    74

  • Cash

    68

  • dùda

    54

Top Posters In This Topic

Medvedev ima jebacku taktiku, kao i protiv Vavrinke - izgledacu polumrtvo a zapravo peglam sasvim normalno i nije mi nista



Takoreći Noletova taktika :sleep:

Ko je degenerik koji je glumio stručnog konsultanta, pokušavao sam na Eon boxu da prebacim na engleski da me više ne nervira ali nisam uspeo pa ako neko zna bio bih zahvalan. Jbt Dimi servira i batrga se za ostanak u meču, a “stručnjak” kaže mislim da je DIMITROVU STALO DA SAČUVA OVAJ SVOJ SERVIS :lolol: Pa jebem ti sunce da ti jebem. Mislim da je i Pešikanu više nego neprijatno.
Link to comment

Rekose Pasanski, ja nisam gledao sa nasima, na TVu sam slusao engleski feed. Mislim da na EONu ne postoji ta opcija, kao sta napisah platio bih za to. :D

 

Mislio sam da ce Matteo uzeti set posle onih silnih spasenih BP, i imao je dobru sansu bas i usrao. Drugu naravno nije dobio. Drop shot mu je odlicno funkcionisao do ovog poslednjeg. 

Link to comment

Potrajalo je posto je Rafi trebala vecnost da napravi break, ali sasvim zasluzeno. Berrettini je dosao do djusa jednom mozda, bez BP ceo mec. 'Ajde sada i Rus pa da se prestize Rodja polako.

 

Kakav forehand Rafe iz okreta. :ziga:

Link to comment

Nakon propustenih 6:4 u tb pa 6:7, sanse su bile ispod nule da uzme poen na svoj servis i nastavi borbu. Ne znam da li je iko ikad protiv Nadala i Federera uspeo da se vrati na taj nacin, neverovatno kako se stegnu muda svima. Posle rutinski, klasika.

Ladno cu navijati za gadnog Medvedeva u finalu, uzas. Bice 3:6 2:6 0:2 za vamosa i krakati predaje. Tek nesto manje zlo nego da je deda osvojio.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...