Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Dade ga i Sosijedad. Kad sam bio klinac (tamo negde u doba WC u Španiji), Sosijedad je (ako se ne varam) bio i prvak. Stara dobra vremena kad Real i Barsa nisu još totalno udavili ligu...

 

 

Baš lepo što Atletiko osvaja...

Link to comment

Mislim da je Barsa ta koja je najviše izduvala ove sezone. Imali su očajan Real serviran na tacni, ali su poklonili Suareza Atletiku i tako ubili 2 muve jednim udarcem ni ne pomišljajući da će Suarez biti nešto kao Batistuta u Romi ili RVP u zadnjoj Fergijevoj sezoni.

 

Fabricio Romano već "overava" Aguera i najavljuje Memfisa Depaja, tako da ova sezona Kataloncima dolazi kao otrežnjenje.

 

Ali ko njih šiša, večeras je veče Čolo Simeonea i "jogandžija" !!!

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Meazza said:

Suarez je najveci igrac danasnjice. Kakva kruna karijere, kakav clutch, kakav legacy!

Samo veseli Brendara sa njim nije mogao do titule :cry:

Link to comment

Kakva kosmicka pravda. Jedino bolje bi bilo da je Suarez dao gol Barseloni u poslednjem kolu, u 97. minutu utakmice koja je produzena 3 minuta. Rukom.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Meazza said:

Suarez je najveci igrac danasnjice. Kakva kruna karijere, kakav clutch, kakav legacy!

 

Najveći igrač današnjice ove sezone u Evropi: šest utakmica, nula golova

 

Najveći igrač danjašnjice u Evropi od leta 2016: četrdeset dve utakmice, deset golova (to kao klasična #9 u Barseloni i Atletiku koji su makar donekle favoriti za osvajanje CL svake godine, nisu neki raspad timovi pa da se oprosti). Mrzi me da sad proveravam nokaut fazu ali mi se čini da je tu stvar još gora, kad grupe prođu maltene golova neće biti i to je to.

 

Apsolutno jeziv učinak kome se ne pridaje dovoljna pažnja iz nekog razloga.

 

Rant over, ako su ga i isterali to je bilo zbog učinka u Evropi na kraju dana jel im svi ozbiljni fejlovi zadnjih 5-6 godina sežu odande, tekuće sezone Suarez je samo potvrdio da to nije slučajno i da su imali pravo.

 

Meni je lično drago i zbog njega i zbog ATM što su uzeli titulu na kraju, ali Suarez leta gospodnjeg 2021 spada po meni u istu kategoriju kao i CR7, hvale ga ljudi koji se oduševljavaju statistikom i utakmice ne gledaju (uz ogradu da ga u ATM ja lično uopšte nisam gledao jer je njihov fudbal nepodnošljiv, ali onih zadnjih par sezona u Barsi su bile mučne svakom ko ga pamti na vrhuncu u npr. 2015/16, kao da gledaš neku trećerazrednu raspalu verziju koja kao za baksuz uvali neki fantastično atraktivan gol čisto da te podseti za šta je bio sposoban maltene u kontinuitetu nekada davno. Pritom me ne bi me previše iznenadilo da je ove sezone delovao bolje, ako ništa drugo Simeone bi mu teško tolerisao to što je otprilike dve od tri zadnje godine igrao sa poštenom stomačinom, ali jbg u Barsi niko ne sme ništa da mu kaže pa šta da se radi, sad se našao posle bog te pita koliko vremena u situaciji da mu minutaža ipak zavisi od kvaliteta igre na nekom nivou, to ume da prodrma igrače iz učmalosti).

 

Ako mu je neki moron tamo dao ugovor do 2025 kao što je zahtevao, imaće sasvim dovoljno vremena u narednom periodu da debelo zažale, pored ovoga Bejlov ugovor bi ispao minorna zajebancija.

Edited by Deco
Link to comment

Na kraju Atletiko i Real postigli isti broj golova, a delovalo je kao da Atletiko igra fudbal kao Selbi snuker(kuglu ubacuje u rupu samo kad nema nikakvog drugog izlaza :D) i pokusava da osvoji titulu bez davanja golova ili, da ne budemo toliko strogi, sa sto manje daftih golova. :D

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...