Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 19/20


renne

Recommended Posts

očekivano sevilja, žabari se još dugo neće oporaviti od kalčipolia

- španci su zapeli ko mutavi u le, svesni da je ovo jedini trofej kome se mogu nadati pored reala, barse i atletika u španiji nemaju šanse za titulu, možda neki kup ako se ova trojka smori te sezone, u lš tek nisu konkurentni pored premijer ligaša, bajerna i psž-a

Link to comment
9 hours ago, Zlurad said:

Zasto ne pratim italijanski i spanski fudbal je ova vecerasnja utakmica. Umesto da idem na dejt sa milferkom ja ostao smoren i suva k**...sto zelim obema ekipama sledece godine u prvenstvu i ligi sampiona. Hvala.


Zvučiš kao da je tekma završena 0:0. :unsure:

Ko te smorio?

Link to comment
9 hours ago, gone fishing said:

očekivano sevilja, žabari se još dugo neće oporaviti od kalčipolia

- španci su zapeli ko mutavi u le, svesni da je ovo jedini trofej kome se mogu nadati pored reala, barse i atletika u španiji nemaju šanse za titulu, možda neki kup ako se ova trojka smori te sezone, u lš tek nisu konkurentni pored premijer ligaša, bajerna i psž-a

 

Zato se igraci neke tamo Bolonje ili Kristal Palasa naosvajase svega kod kuce pa im EL ne treba te nije vredna cimanja. 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, dillinger said:

 

Zato se igraci neke tamo Bolonje ili Kristal Palasa naosvajase svega kod kuce pa im EL ne treba te nije vredna cimanja. 

Upropasti im sezonu gusci raspored, Brnli zbog evrope jedva opstao prije godinu-dvije. Opet, Vulfsi solidni ove na svim poljima

Link to comment

Naravno zato sam i naveo timove koji nikad ne bi ni da se iscimaju do 6-7 mesta, bolje da smrde na 12-16. da im slucajno ne bi EL naudila dogodine. Uzasan majndset koji unistava bilo kakvu kompetitivnost. 

Link to comment

Ja sam ocekivao vise od Intera. Konacno su ofanzivno sklopili dobru ekipu i ipak izgubili finale od ekipe koja nije sam vrh. Bilo je zanimljivo za gledanje u svakom slucaju. Da je svako finale ovako, ne bih se bunio.

Link to comment

Predosetio sam kada je Sevilja izjednačila da dobija utakmicu. Talična im je LE. Čak i kada su na konopcima, volšebno se izvuku. Iskustvo igranja ovakvih utakmica je neprocenljivo, ne paniče ma koliko bili u lošoj poziciji. Od četvrtfinala su izvukli sve tri utakmice, a moglo je biti i obrnuto. Ima dosta zakonomernosti u osvajanju LE/Uefa kupa od ukidanja KPK i i proširenja LŠ na 32 ekipe. Osvajale su samo ekipe iz dve najjače lige od liga petice, Španci (Sevilja x6, Atletiko Madrid x3, Valensija, ove ekipe nisu osvajale LŠ u ovom periodu), Englezi (Čelzi x2, Mančester Junajted, Liverpul, ove ekipe su osvajale LŠ u ovom periodu), zatim portugalske (Porto x2), ruske (Zenit i CSKA Moskva), holandske (Fejnord), ukrajinske (Šahtjor) i turske ekipe (Galatasaraj). Timovi iz najjačih liga van liga petice. Nakon 2011. nijedna ekipa iz ovih liga nije osvajala. Maksimum su do finala stizale ekipe iz ovih liga (Benfika, Ajaks, Dnjipro).

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Facundo Orellana said:

Iskustvo igranja ovakvih utakmica je neprocenljivo, ne paniče ma koliko bili u lošoj poziciji.

 

A ko konkretno ima iskustvo igranja finala LE, sem Banege i Navasa? 2016. protiv Liverpula su tu bili potpuno drugi igrači, drugi trener, moguće i druga uprava. Čak ni navijači, koji bi bili jedina spona sa prethodnim pobedničkim timovim i imaju iskustvo osvajanja LE, nisu bili na stadionu.

Link to comment
7 hours ago, John Coltrane said:


Zvučiš kao da je tekma završena 0:0. :unsure:

Ko te smorio?

 

Na stranu golovi i igra, ipak je finale. Ubili su me sa onim simuliranjima u prvom poluvremenu i delom u drugom. Mislim da su igraci Sevilje vise vremena provele na zemlji nego na nogama a Conte kao da je pre 2 dana zavrsio kurs za profesionalnu licencu. Plus sto kaze kipo, milf-ia sigurno nije, tako da sve skupa :D:whistle:

Link to comment
21 minutes ago, Zlurad said:

 

Na stranu golovi i igra, ipak je finale. Ubili su me sa onim simuliranjima u prvom poluvremenu i delom u drugom. Mislim da su igraci Sevilje vise vremena provele na zemlji nego na nogama a Conte kao da je pre 2 dana zavrsio kurs za profesionalnu licencu. Plus sto kaze kipo, milf-ia sigurno nije, tako da sve skupa :D:whistle:

Pa ne daj se rodjace, imas subotu vece 😁

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...