Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 19/20


renne

Recommended Posts

Marsial se sprda celo veče, nadam se da ga neće povrediti ove drvoseče. 

Nisam primetio da su drvosece, sta vise ceo mec su ravnopravni sa prevarama iz Mancestera.
Falk je izvozao prevare kao Savicevic u superkupu, steta sto par njegovih akcija nije bolje zavrseno.
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:


Nisam primetio da su drvosece, sta vise ceo mec su ravnopravni sa prevarama iz Mancestera.
Falk je izvozao prevare kao Savicevic u superkupu, steta sto par njegovih akcija nije bolje zavrseno.


Si video koliki je onaj što je sa obe ruke oborio Marsiala-klasičan lambrdzek :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Ne govorim tebi, vec za iritantog komentatora. Racunao sam da se tu ne mozes prepoznati. Cist penal inace :fantom:

 

a fakat sam malo dosadan večeras, stoji mi neki smarački poso u drugom tabu te je forum mnogo hitniji

 

nego daj stvarno dovedite pravog trenera, mučena uefa istanji skroz i ovo malo krediliteta što joj ostalo...nije da sam se mnogo zabrinuo, naplatitiće govna sve to od najveće navijačke baze na svetu

Link to comment

Pa kod Juvea je Anjeli ispizdeo kao nikada zbog Sarija na Pavela i Paraticija,sad on jase,a i pukli su sa kintom zbog korone

 

Kod nas,olosu iz Amerike ovako odgovara,imaju kontrolu nad transferima,kod Poketina ili Alegrija bi bilo problema.Vudvord da krepa u mukama.:rant:

Edited by Bogotac
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Fascinantno je da i Junajted i Juventus (2 od cirka 6 najmocnijih klubova na svetu) trenutno teraju trenere pocetnike, a ova dvojica slobodni.

Ole je bio prelazno resenje, do kraja sezone. Medjutim, posle Smorinja Junajted proigrao kao lokomotiva. Sad otaljava posao, ni naprijed ni nazad. Šta je Anjeliju bilo sa Pirlom je i meni nejasno.

Link to comment

Zavoleo sam ovakve tekme, iako sam prespavao dobar deo iste, a drugi produzetak nisam ni gledao. Dakle mi zadovoljni prolaskom, a hejteri lagano sudjenim penalom koji im se uklapa u narativ o “UTDu kog guraju sudije”.

Link to comment

Bosz car, posle eliminacije prvo pitanje gde će Kai igrati naredne sezone. Odgovorio im mrtav hladan u Heracles Almelu :Dd1b8203500127bf03665ff814ebfa9c9.jpg

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...