Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 19/20


renne

Recommended Posts

Kakva luda utakmica u Londonu ...

 

Strašno u šta se pretvorio nekadašnji klub Lajama Brejdija, Tjerija Anrija, Denisa Bergkampa ... Od engleske fudbalske institucije do kluba sa kojim se sprdači svako ko stigne ... Još će da bude da je Vengerovo bilo zlatno doba kluba ...

Edited by stoka
Link to comment
2 minutes ago, stoka said:

Davno oni nisu više Tobdžije nego  obične Furundžije ...

 

Za ovo nije ni Jova smajli, za ovo treba neki Ljuba Moljac ili Beni Hil, Jova je avangarda :D

Link to comment

nego šta je Wengerovo nego zlatno doba, stavio ih je na mapu modernog fudbala, od mediokritetskog kluba napravio nepobedive

 

osim toga, Ljuba Moljac je Monti Pajton za Jovu :dry:

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Zajebao sam se. Jesu dobili 2:1 😂

 

Jesu, dobili i u 90 minuta a i u 120, samo ne znam da li im je prvi put? (Znam da su 2005 jurili prvu pobedu u Engleskoj, i zamalo je stigli.)

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jel' to Oly dobio u Engleskoj po prvi put? Nisam ih baš pratio poslednjih... petnaest godina.

 

 

 

Pa nije prvi put ni protiv Arsenala, dobili nas u grupi 3-2 u sezoni 2015-16. Slična utakmica ovoj.

 

Nema se tu šta reći. Arteti se piše minus za neke stvari večeras, ali nije njegova krivica što je Arsenalov tim ovako loše izbalansiran. Arsenalova defanziva je sistematski uništavana od Wengera i Emeryja, a to se ne popravlja za 2 mjeseca.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...