Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 19/20


renne

Recommended Posts

al je usralo partizan sa grupom, astana koja je zalutala, az koji ne zna jel posao il dosao i man utd koji igra sa trecim postavama a ni prva im nije za qrtaz..:fantom:

Link to comment
47 minutes ago, Zlurad said:

Ja ne verujem da ce ijedan navijac Arsenala posle 3:0 za 20 minuta biti sretan za vikend kad se poslozi "prvi tim"

 

Ako prvi tim bude bez Tiernija i sa Xhakom, naravno da ne.

 

Ovaj Tierney je neverovatan ubod. Kako njega nije uzeo Siti ili United već je zacvršio u Arsenalu, baš je misterija. Momak je fenomenalan.

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Ja ne verujem da ce ijedan navijac Arsenala posle 3:0 za 20 minuta biti sretan za vikend kad se poslozi "prvi tim"

 

Pa naravno da nećemo jer će se vratiti Luiz, Sokratis, Kolašinac, Xhakapiten, Guendouzi i Pepe, a Martinelli neće dobiti ni minute.

Link to comment

Ma to sam u stvari i hteo da napisen ali avaj. Ovaj tim + par, moz da se se napravi nesto. Ne pratim, jel nije 4:3 za Arsenal? :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
prekinuta utakmica u luksemburgu jer je neko na dronu furao zastavu nagorno-karabakha...
jel kaznjen luksemburg™ sa tri utakmice bez publike i zabranom putovanja na gostovanja?

Xekaj™, odakle Lux stadion a kamoli publika? pa nema dovoljno stanovnika ni za policiju, prodavce kokica i medicinsku ekipu...

oh wait, to nije Lihenstajn...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...