Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Meni Junajted - Roma 2007. bila luđa od Nemačka - Brazil

Tu je sve ušlo, imali su čak i akciju preko celog terena u kojoj je svako imao samo po jedan dodir sa loptom.

Link to comment
9 minutes ago, čekmeže said:

Gde Barsa nalazi ove trenere? Sad sam pogledao, čovek je vodio Ekvatorijalnu Gvineju.


A her Flik Viktoriju Bamental. Nije mogao Hoffe da ugura u cvajtu iz vise pokusaja pa su ga liferovali. Al bio je Levu pomocnik, malo kroz RBL i eto ga u pravom trenutku na pravom mestu. 
No slika i prilika su klupe - Toliso, Koman, Sule, Kutinjo, J.Martinez, L.Hernandes kontra Grizmana, Rakitica i gomile dece.

Link to comment
16 minutes ago, Lancia said:

Da se ne lazemo, bajern je bolji, ali forsiranje Busketsa, koji se vec dve godine vuce po terenu, S.Roberta, necu da komentarisem, jer sam lepo vaspitan + ovo je utakmica za Grizmana ili cak Ansu Fatija, jer Nemci ostavljaju prilicno prostora za kontru a Suarez je brz, ubilo se.

 

Sto Mesi ne igra?

Link to comment

Trener u Barseloni nema nikakvu vlast. Pratio sam sta se desava tamo i po recima upucenih navijaca desilo se to da je drugarska ekipica preuzela klub, na celu sa Pikeom, Mesijem i Rakiticem i da ne jebu trenera dva posto. Prica se da se tamo skoro uopste ni ne trenira, samo nesto vrlo malo. Valverde im je odgovarao i bili su protiv njegove smene jer su mu pokazali gde mu je mesto i on je prihvatio takav poredak stvari i nije ga bilo briga da se cima. Zauzvrat ga je ekipica uvek stitila izjavama kad god se desi neki poraz kao ono od Rome. Tako su se lepo druzili dok uprava nije resila da ga smeni i dovede Setjena. Ovaj je krenuo da ih cima da treniraju, odjebali su ga samo tako i uglavnom ga ignorisu. 

Edited by Meazza
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...