Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Lajpcig je malo drugačija priča od PSGa pa i drugih bogatih klubova. Dovode relativno neafirmisane igrače i onda ih skupo prodaju umesto da kupuju zvezde. Bilo bi interesantno izračunati koliko su koštali igrači Lajpciga naspram 1 Žoao Felixa od 120 miliona. Oni bez problema prodaju glavnog igrača, Vernera, pre toga Manea, Keitu...imaju najmlađeg trenera i igraju napadački.

Link to comment
9 hours ago, 189- said:

john se zbunio jer jedne padavicare pljujes a za druge navijas. desi se.

osim što bukvalno ne postoji padavičar kao Nejmar, mislio sam da makar toliko pratiš fudbal 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


“govance” -sta ima tu da se ne razume?!?

Pa poznat si po nerazumevanju skoro svega što zahteva neku nijansu, a nije crno ili belo. 

 

Ali hajde da pojasnim celu priču: Nejmar ima talenat i veštinu da bude fudbalska legenda, prava. Da li će ostati upamćen kao legenda? Ne bih rekao. Ko je kriv za to? Isključivo on. 

 

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

Pa poznat si po nerazumevanju skoro svega što zahteva neku nijansu, a nije crno ili belo. 

 

Ali hajde da pojasnim celu priču: Nejmar ima talenat i veštinu da bude fudbalska legenda, prava. Da li će ostati upamćen kao legenda? Ne bih rekao. Ko je kriv za to? Isključivo on. 

 


To može da se kaže i bez vadjenja nekih yt snimaka iz naftalina ili nazivanja igrača pogrdnim imenima.


Ti si još poznatiji kao neko ko sav svoj bezobrazluk svaljuje na “nedostatak humora” kod sagovornika.

Uostalom jebo te onaj ko te vratio na Sport. 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


To može da se kaže i bez vadjenja nekih yt snimaka iz naftalina ili nazivanja igrača pogrdnim imenima.


Ti si još poznatiji kao neko ko sav svoj bezobrazluk svaljuje na “nedostatak humora” kod sagovornika.

Uostalom jebo te onaj ko te vratio na Sport. 

Ne kod sagovornika već kod tebe. Na ovom forumu postoji par osoba koje su operisane od humora i ti si jedna od njih. Kako sam ja tačno bezobrazan i kriv zbog toga? 

 

"Nazivanje igrača pogrdnim imenima?" Saberi se molim te :lolol: 

 

On 19.1.2020. at 17:55, John Coltrane said:

Zamisli da li je faul?!!?

 

Jebem li vam mamicu odvratnu u picku da vam jebem. 

 

On 28.12.2019. at 22:05, John Coltrane said:

Pa daj mu crveni, govno mesarsko!!!

 

On 28.12.2015. at 19:33, John Coltrane said:

Umri govno odvratno jebem li ti mamicu smrdljivu

IFMNwgc.png

92w70HR.png

1kGKSeJ.png

L6tLYad.png

pa ono, kad već živiš u staklenoj kući, sledeći put ne gađaj druge kamenjem :fantom:

 

Link to comment

Samo da prekinem malo Neymarstvo, nesto mislim koliko je sve pogresno napravio Cholo juce, za medaju, jbt. Thomas odigra celu sezonu u cugu, juce ga nema u ekipi, igra Erera :isuse: Feliks na klupi, Kosta nije odigrao apsolutno nista i treba ti sat vremena da shvatis, lodi izvodi sve slobodne udarce i kornere pored zivog Kokea...katastrofa. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...