Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

A jesu oni slovenacki ili hrvatski klub?

Shvatio sam slovenacki, posto igraju u ljubljani itd, ali me buni onaj deo gde su pokusavali b i mladi tim ugurati u hrvatska takmicenja

Link to comment
58 minutes ago, Tresko said:

Pa eto ni Partizan ne radi ništa na dovodjenju igrača, niti ima čak ni naznake da će bilo šta raditi.

Nema smisla da placamo stipendije za jul i avgust.

Ako opet budemo sklapali ekipu do januara, a pripreme igrali od oktobra do decembra (pa pogubimo 5 tekmi bzvz od nekih salabajzera) i zavrsimo, bez potrebe, panicno jureci 4. mesto....mislim da cu apstinirati od domace kosarke neko vreme i zadovoljiti sa pracenjem NBA i EL

Edited by Ted
Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

A jesu oni slovenacki ili hrvatski klub?

Shvatio sam slovenacki, posto igraju u ljubljani itd, ali me buni onaj deo gde su pokusavali b i mladi tim ugurati u hrvatska takmicenja

ako budu neuspesni svi ce tvrditi da nije njihov....ako budu uspesni, e to je vec problem

Link to comment

a dobro, igrali smo i mi u Španiji ono kad osvojismo Evropu pa nismo španski klub :)

 

nisam siguran da je ovakve situacije bilo do sada, to prekogranično spajanje. ako im je sedište u Slo i tamo su registrovani verovatno su Slo klub. btw. jel igraju oni neku nacionalnu igu ili samo ABA?

Edited by Ted
Link to comment
55 minutes ago, Ted said:

Nema smisla da placamo stipendije za jul i avgust.

Ako opet budemo sklapali ekipu do januara, a pripreme igrali od oktobra do decembra (pa pogubimo 5 tekmi bzvz od nekih salabajzera) i zavrsimo, bez potrebe, panicno jureci 4. mesto....mislim da cu apstinirati od domace kosarke neko vreme i zadovoljiti sa pracenjem NBA i EL

Ma ne, postupak dovodjenja igrača u Partizan je komplikovan. Koga može i sme da dovede Partizan mora da bude odobreno od strane komisije u sastavu: bračni par čović i braća vučić, a oni su trenutno zauzeti dovodjenjem još bar 5-6 igrača u njihov klub, pa će onda moći da se bave davanjem odobrenja ko može a ko ne da dodje u Partizan. To mora pažljivo da se bira da se ne dodje u situaciju da se ugrozi njihov klub.

Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

a dobro, igrali smo i mi u Španiji ono kad osvojismo Evropu pa nismo španski klub :)

 

nisam siguran da je ovakve situacije bilo do sada, to prekogranično spajanje. ako im je sedište u Slo i tamo su registrovani verovatno su Slo klub. btw. jel igraju oni neku nacionalnu igu ili samo ABA?

 

Kolko sam pratio pokusao je tedeski da registruje neki b/mladi tim za takmicenje u hrvatskoj ligi, ali su to nesto osporavali

Link to comment

najvise lice na Jugoslovenski klub, a i liga koju igraju je takoreć jugoslovenska. a i okolnosti su jugoslovenske, srbi kolo vode od pocetka, u poslednjih par godina poceli su sukobi, verovatno sledi i raspad

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

 

Kolko sam pratio pokusao je tedeski da registruje neki b/mladi tim za takmicenje u hrvatskoj ligi, ali su to nesto osporavali

Nisu mu osporavali, nego su ga odjebali jer je tako nešto protiv propisa.

Za razliku od jednog drugog saveza koji je dozvolio neke stvari jednom ogavnom čovečuljku kršeći sva svoja pravila.

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

ocekujem reaktiviranje kk ilr i direktno ucesce istog u kls, a zasto ne i u aba. malo su dva kluba u svojini skracenog. hocemo jos!!!

 

Jesi lud, pa kakva je to regularna liga?

 

Spoiler

:D KLS bi verovatno imao pet onda

 

Edited by Giggsy
Link to comment
6 hours ago, Tresko said:

Ma ne, postupak dovodjenja igrača u Partizan je komplikovan. Koga može i sme da dovede Partizan mora da bude odobreno od strane komisije u sastavu: bračni par čović i braća vučić, a oni su trenutno zauzeti dovodjenjem još bar 5-6 igrača u njihov klub, pa će onda moći da se bave davanjem odobrenja ko može a ko ne da dodje u Partizan. To mora pažljivo da se bira da se ne dodje u situaciju da se ugrozi njihov klub.

 

Opet će doći gomila poluigrača u periodu od avgusta do decembra, KK Železnička Stanica. Tuga jebena. 

5 hours ago, Ted said:

najvise lice na Jugoslovenski klub, a i liga koju igraju je takoreć jugoslovenska. a i okolnosti su jugoslovenske, srbi kolo vode od pocetka, u poslednjih par godina poceli su sukobi, verovatno sledi i raspad

:smiley_hail::lolol::smiley_hail::1945_flag_yu::1945_flag_yu::1945_flag_yu:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...