Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

sad gledam sastav uniksa, 7 amera sa solidnom reputacijom + kajmakoglu. na papiru nije lose, u stvarnosti verovatno divljina cim ih je salo obradovic tukao stoka razlike.

realno, istorijska sansa da uzmete evro trofej. prva prava sansa za nase klubove jos od zvezdinog mash-a 98.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

1 hour ago, krkipfc said:

Na ovaj dan!

 

 

 

 

 

Tomić je i onda bio iritantno govedo, ne znam kako ga je Duda uopšte podnosio.

 

Olimpijakos bio aktuelni prvak Evrope, ali Partizan... Radila metla u dve utakmice i posle F4 Barselona. Tamo se pre polufinala zakačili sa Predragom Sašom, on nas posle zatrpao.

Fenomenalna generacija, hvala na podsećanju.

 

 

Link to comment

radila metla jer ste imali ludacku srecu da ovima budu povredjeni karnisovas i tarlac, dva vrhunska igraca u to vreme. a onda ste preuzeli njihovo prvo mesto (pravilo o preuzimanju mesta favorita ako ga izbacis vise nikada posle nije vazilo) i na konto toga izbacili cska. objektivno, imali ste dosta srece, iako ste imali slabiji tim od npr cibone, koja vas je te sezone dva puta glatko tukla.

Link to comment

Kakva sreća, dva puta ih otresli ko sline.

Godinu pre toga mi od njih izgubili iako smo bili bolje plasirani. Oni nas dobili u Bg, mi izjednačili u Atini, oni dobili majstoricu u Pioniru i kasnije se prošetali do titule u EL.

To su tada bili klasici, pobeđivali jedni druge. Dva velika tima.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

secam se i tih meceva 97. kada su vam u revansu u atini ukrali neke poene, ali ste svejedno dobili. onda majstorica u pioniru, oni povedu 30-10 u prvoj "cetvrtini", partizan stigne, ali nije bilo snage za konacni udarac. veliki timovi, slazem se.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...