Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Kojote, za kakvog trenera važi Jakovljević u basket krugovima? Šta ti misliš o njemu kao treneru? Kakav je lik mi je jasno iz javnih nastupa.

Link to comment

stvarno ne znam, ali oni koji ga znaju i koji su igrali protiv njega o njemu vise pricaju kao o nekom ko je stalno u kombinacijama nego kao o treneru. Mada, mislim da ce on tamo gurati igrace koje treba da gura, cak i pre vremena. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Sve mi je jasno, situacija, okolnosti i slicno, ali nikad ovolko stranaca nije bilo u Partizanu odjedared :-/

shvatili smo da je za uspjeh osnovni preduslov sto veci broj crnaca u ekipi, oko cega je i na temi o reprezentaciji postignut opsti konsenzus.

 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Volden, Gordić, Jaramaz, Pejdž, Pejners, Zagorac, Si, Tomas, Janković S, Mozli, Janković N. Čeka se centar i mooožda još jedan igrač i to bi trebalo da bude to. 

 

Sija valjda pokusavaju da se rese

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Volden, Gordić, Jaramaz, Pejdž, Pejners, Zagorac, Si, Tomas, Janković S, Mozli, Janković N. Čeka se centar i mooožda još jedan igrač i to bi trebalo da bude to. 

 

Trinki ne racuna na Sija. Ni za N. Jankovica nisam siguran da ostaje..

Link to comment

Da, čitao sam i ja, ali za sad je tu. I on i Janković. Što se Sija tiče, ja nisam opčinjen njime svakako, ali se mora priznati da bi vrhunski potez bio produžiti mu ugovor i onda samo par meseci kasnije reći da se ne računa na njega. 

Link to comment

ostoja dominira. najavljuje nikad vece  pojacanje na poziciji 5.

6:0 protiv velsana pa onda potpis centra oko ponoci.

kako je lako danas biti navijac partizana.

Link to comment
40 minutes ago, BWA said:

ostoja dominira. najavljuje nikad vece  pojacanje na poziciji 5.

6:0 protiv velsana pa onda potpis centra oko ponoci.

kako je lako danas biti navijac partizana.

 

Najavio je veliko iznenađenje, a nije teško pretpostaviti šta je u pitanju. Preotimamo Zvezdi jedinog pleja i izazivamo raskol u najpoznatijoj košarkaškoj porodici u regionu.

Link to comment
15 hours ago, BWA said:

ostoja dominira. najavljuje nikad vece  pojacanje na poziciji 5.

Samo da prijavim da sam jutros video Veselog u ležernoj šetnji kroz Beograd.:fantom:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...