Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

gledam ovog mcadooa i za razliku od starog rodjaka ovaj ne ume nista osim da zakuca ili polozi. ne videh da je sutnuo sa 4-5 metara. dobro trci, kontra tranzicija, cini mi se malo laksi od mozlija. dobro i da je on dosao

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

7 minutes ago, bradilko said:

gledam ovog mcadooa i za razliku od starog rodjaka ovaj ne ume nista osim da zakuca ili polozi. ne videh da je sutnuo sa 4-5 metara. dobro trci, kontra tranzicija, cini mi se malo laksi od mozlija. dobro i da je on dosao

 

Zna da se odmota iz pika ali to smo već imali u ovoj ekipi. Naravno, veći problem je što su oba naša pleja loši dodavači, a Trinkijeri insistira na centru tog profila, no dobro, sigurno vidi nešto što nama promiče.

Link to comment

Ne promiče nama ništa, čim Mozli i crnac po želji izađu iz petorke mi smo hrkljuš ekipa. Potreban nam je ovaj, ako ništa da ne bismo ovisili i strahovali o nekoj Mozlijevoj sitnoj povredi.

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

gledam ovog mcadooa i za razliku od starog rodjaka ovaj ne ume nista osim da zakuca ili polozi. ne videh da je sutnuo sa 4-5 metara. dobro trci, kontra tranzicija, cini mi se malo laksi od mozlija. dobro i da je on dosao

A baš mu je najjače oružje šut sa poludistance, tu ima neki lud procenat 80% valjda.

Link to comment
59 minutes ago, Milošica said:

Podseća na Drua Gordona,samo bez šuta i možda nešto snažniji.

 

Makadu je mnogo bolji igrač od Dru Gordona, o Mozliju i da ne pričamo. 

Link to comment
35 minutes ago, Tresko said:

A baš mu je najjače oružje šut sa poludistance, tu ima neki lud procenat 80% valjda.

ma odlicno. odgledao letimice par klipova.  

8 minutes ago, theanswer said:

 

Makadu je mnogo bolji igrač od Dru Gordona, o Mozliju i da ne pričamo. 

oo pozdrav dansvere! 

pa onda smo uboli odlicno pojacanje. 

Link to comment
Ako si u pravu,imamo ozbliljan tim.
Prvo su se ispromašivali sa Parahuskim i Pejnersom, sad vade fleke.

A ni crnac na pleju nas baš nije usrao.

Sent from fav toy

Link to comment

Sale :ziga:

 

 

Quote

U sredu igramo u okruženju koje ima jedinstvenu i neopisivu strast prema košarci, koja se gradila decenijama. To je neizmerna ljubav prema klubu. Na krilima tog entuzijazma navijača Partizan je postigao mnogo uspeha u zemlji i inostranstvu

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...