Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Пенал је, било би глупо да није јер је у прошлом колу свирао буквално исто Смолингу. Али буквално исто то.

Link to comment

Mozda su mogli pri kraju do boda, ali nema zavrsnice, Juventus neprobojan pozadi. Dosta dobar tempo utakmice bio, bar ovo sto sam na preskoke gledao. 

Steta sto je Diavara napustio Napoli. 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Усрао се Фонсека остављањем Пелегринија. Нема шансе да се сетим иједне добре ствари коју је урадио данас. Или у прошлом колу. Пероти на једном прсту леве ноге би био кориснији.

Link to comment

Вероватно је близу 20 наших играча имало ту повреду последњих 5-6-7 сезона, ретко ко се вратио онакав какав је био пре ње.

Link to comment

Пише се да ћемо ђорати Спинадзолу за Политана. Не бих био незадовољан тиме, мада, нама стварно треба играч који може да буде опасан у транзицији, али јбг, дај шта даш изгледа.

 

18 hours ago, crtamOrasi said:

Вероватно је близу 20 наших играча имало ту повреду последњих 5-6-7 сезона, ретко ко се вратио онакав какав је био пре ње.

 

Сад сам прочитао негде, Заниоло је деветнаести Ромин играч са повредом предњих укрштених од 2014. до данас. Катастрофа.

Мењали су се медицински тимови, кондициони тренери, главни тренери, чак је мењана и подлога у Тригорији и опет исто. Јебем ли га до чега је.

Link to comment
On 11.1.2020. at 16:32, crtamOrasi said:

Бонбардује Аталанта са свих страна :laugh:

 

Vidim ja da ces ti meni da se pridruzis ... i treba, predugo sam jedini simpatizer Atalante na PPP

Link to comment
On 12.1.2020. at 3:49, crtamOrasi said:

На ово хватање за ногу из првог полувремена сам мислио, оштећена не Аталанта. Вар се правио луд, ладно је Мартинез могао и црвени да фасује због овога да се прегледавао снимак.

 

EOCRYt7UcAEerY5?format=jpg&name=900x900

Ocekivano. Irrati za VAR-om. Na utakmici protiv Sampdorije je dao samo zuti Ferrariju kada je obema rukama, kao poslednji igrac odbrane, zaustavio napadaca Atalante. Tri minuta kasnije iskljucuje Malinkovskog zbog ostrog starta (drugi zuti), a pet minuta kasnije, vec pomenuti Ferrari pravi slican start i prolaze bez drugog zutog.

Jedina dobra stvar je da su vec objavili da ce biti kaznjen za ovaj penal protiv Intera.

Postoji razumevanje za glavnog sudiju kad pogresi, ali kad ovaj za VAR-om gleda iz nekoliko uglova i nista ne signalizira, to je bas za "hladjenje"

Link to comment

Ја симпатишем све италијанске екипе које нису Јувентус, Интер и Лацио.

Увек уз Фиорентину, Парму, Аталанту, Торино. У европским такмичењима као да су Рома.

 

Превише стажа имам да бих се мењао сад. Двадесет и нешто година, углавном муке, али јбг :D

Link to comment
1 hour ago, crtamOrasi said:

Пише се да ћемо ђорати Спинадзолу за Политана. Не бих био незадовољан тиме, мада, нама стварно треба играч који може да буде опасан у транзицији, али јбг, дај шта даш изгледа.

 

 

Сад сам прочитао негде, Заниоло је деветнаести Ромин играч са повредом предњих укрштених од 2014. до данас. Катастрофа.

Мењали су се медицински тимови, кондициони тренери, главни тренери, чак је мењана и подлога у Тригорији и опет исто. Јебем ли га до чега је.

 

Mislim da bi ova razmena bila dobra za oba tima. Politano je kvalitetan igrac, ali se ne uklapa u Conteov sistem, a Spinazzola je definitivno puno bolji u sistemu sa tri stopera i u Interu bi mogao biti dobar na obe strane.

 

Steta za Zaniola, ali i sam snosi dosta krivice. Cini mi se da igraci Rome jako dugo vuku loptu i igraju uzasno spor fudbal. Zaniolo se nekako izvukao iz  guzve s loptom i, umesto da proigra nekog saigraca i utrci bez lopte, on je nastavio da solira. Da je bar jedini koji dugo drzi loptu. Pelegrini je jos gori, totalno beskorian. Florenzi ni pola onog igraca pre par godina. Kolarov defanzivno ocajan. A taman ste pronasli tandem stopera koji moze solidno odigrati zajedno.

Link to comment
1 minute ago, crtamOrasi said:

Ја симпатишем све италијанске екипе које нису Јувентус, Интер и Лацио.

Увек уз Фиорентину, Парму, Аталанту, Торино. У европским такмичењима као да су Рома.

 

Превише стажа имам да бих се мењао сад. Двадесет и нешто година, углавном муке, али јбг :D

 

Ako se predomislis, dobro dosao u ponovo najefikasniji tim lige :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...