Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, assignment said:

Po meni ovo sto mi igramo je samo ogledalo trenera, jer sam siguran da u ekipi ima 100% igračkog kvaliteta koji se timski ne vidi uopšte... 

 

+ milion

Link to comment

Štimac i Nebojša Čović su kanceri, svako na svoj način, jedan na terenu a drugi van terena. Štimcu kada pogledaš statistiku to je baš onako dobro, ali ako si gledao utakmicu pa ga vidiš kako se vraća u reket... i stiže u reket kada je već napad protivnika završio ili kada ostane na ničijoj zemlji ili kada pogledom otprati igrača...postane ti jasno zašto ga je trener Efesa sklonio prvo sa parketa a zatim i iz tima.

 Zašto nije dobio produženje ugovora u Feneru. Dečko je dobar navijač a očajan košarkaš koj je ne znam kako izgradio zavidnu karijeru. Nasuprot njemu Nebojša Čović je sposobna ali i vrlo sujetna i osvetoljubiva osoba, tako da sumnjam da ove sezone od teranja juniora radi sistematski na uništavanju KK.

Drugačije ne mogu da protuačim ove diletantske poteze sa strukom. ABA plej of nam visi a mi iz utakmice u utakmicu izgledamo sve gore. Možda je to i dobro, možda je to i način da to govno ode iz našeg kluba.

Edited by simple red white
Link to comment

"Utakmicu će voditi Andrija Gavrilović. Mi smo zajednički sve pripremili:smiley_hail:. Neće sve ovo mnogo uticati na ekipu".

 

Резултат слика за dragan šakota zvezda

Edited by Apollo Creed
Link to comment

 

 

10 hours ago, simple red white said:

Dečko je dobar navijač a očajan košarkaš koj je ne znam kako izgradio zavidnu karijeru. 

Znaš kako, sam si napisao - tako što ima dobru statistiku. Pitaj Kojota, rećiće ti da je Štimac najbolji rol igrač univerzuma.

Link to comment
24 minutes ago, Heaviside said:

 

 

Znaš kako, sam si napisao - tako što ima dobru statistiku. Pitaj Kojota, rećiće ti da je Štimac najbolji rol igrač univerzuma.

Facts

Link to comment
46 minutes ago, Apollo Creed said:

Ovo će biti gora sezoma i od one u kojoj se afirmisao moćni Alimp.:fantom:

Mrtva trka u najavi. Čini mi se da je Dr Nebojša krenuo po Pinku da političari a ne pominje Zvezdu što bi tumačio kao da nas je i on pustio niz vodu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...