Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

"Ono što je sigurno očekuje nas utakmica sa vrhunskom ekipom, ulazimo polako u završnicu takmičenja, svako ima svoje ambicije i sada svaka utakmica postaje važna za sve,pa i za nas koji imamo svoje ambicije i želje", rekao je Šakota.

 

:Jova:
 

Link to comment

"Lukas će biti još nekoliko dana tu sa nama, do konačne odluke. Nismo imali vremena da ga vidimo i da ga proverimo. Mislim da ćemo za par dana znati bolje."

 

Dragana još nisu obavestili da je gospodin Vuksanović potpisao...:Jova:

Link to comment

dajte neki preprich za lukasa..

missim ono, do glavnih okrsaja ima mesec dana, a oni dovode fizicki nespremnog igraca, tj jos uvek razmatraju dal da i pokusavaju sa njim, iako je regostrovan.. missim ono wtf

Link to comment
40 minutes ago, Shaq said:

dajte neki preprich za lukasa..

missim ono, do glavnih okrsaja ima mesec dana, a oni dovode fizicki nespremnog igraca, tj jos uvek razmatraju dal da i pokusavaju sa njim, iako je regostrovan.. missim ono wtf

 

To razmatranje se dešava samo u glavi našeg Dragana...:fantom:

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Na stranu što je očajan trener, tamo među igračima talenta nema ni za lek.

Bogumi imao je dobru reputaciju još dok sam ja trenirao a to je poodavno, tad je vodio 85o beopetrola sa podosta igrača koji su napravili neke karijere. (čitaj živeli od košarke) 

Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Na stranu što je očajan trener, tamo među igračima talenta nema ni za lek.

Teško je ocijeniti talenat, kad rade debilne, sistemske greške, koje su čisto do trenera. Nekoliko primjera:

- šut, vanjski naši su zaprepašteni kad ostanu sami na distanci, niko ne smije pripaliti, ušli u utakmicu sa 0/8 za 3, i prepali se. Dešavale su se danas čak i komične situacije, da dvojica stoje sami i bacaju vruć krompir na metar jedan od drugog jer nijedan ne smije pripaliti, a takvih je primjera bilo više na današnjoj utakmici. Trener ih MORA naučiti da šutiraju kad su sami, a on idiot zove i drži klincu nekom predavanje kad napravi korake, a ne skreće im pažnju na ovo. 

- zona, to je tek komedija. Grci stali u zonu i riješili sve. Niti znaju kako se napada zona, niti ide pas, niti izlazi iko na visoki post, čak napadaju ulazom zonu. Tu nisu mogli zabiti, osim slučajno. Mislim nisu primjenili niti jedan od osnova koje uče pioniri. 

- odbrana pika, u pp ovo je bilo tragikomično. Nakon prvog bloka njihov redovno sam na šutu za 3, u prečniku 2 m nikog živog. 

Bilo je toga još, ovo samo na prvu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...