Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Cudna konstantacija, rekao bih da je medju navijacima zvezde trenutno opsta ekstaza, ali ako ti kazes tako.

 

Ako doodje teo, mogu samo da se razocaram u njega.

Edited by Joe D
Link to comment

smesne su ove price koje vodi fegi i fegigarda..

prvo ovaj tim je i dalje jeftiniji od futurinog iz prosle sezone, jedino ako ne dodje teo za nekih 1m, onda bi bio skuplji..

al i kao takav opet bi bio medju poslednje 2 ekipe od 18 u el po budzetu, iako su kao sto rekoh pojedinci vec poceli da spinuju o tome kako je ovo tim za top8 a neki kazu i f4 lol..

ovo bi bio tim za top8 na papiru™, al da je sada jedno 2016-a a ne 2019-a..

al nit je ovo 2016-a, nit dobar tim na papiru garantuje ista.. ako ne verujete meni, pitajte makabi, armani etc koji svake godine sprcaju 12+m, a ne budu ni u prvih 10..

 

drugo, zadrzan je kostur iz prosle sezone, koji se malo je reci nije proslavio u evrokupu prosle godine..

a dosli su dva igraca od 30 godina koja su presedela poslednje 2 sezone i dva 2 igraca takodje 30+ koji su igrali el, al nisu pravili nikakvu razliku na terenu..

za abu svakako vise nego dobar tim, al u smislu el, smesna je prica o top8..

Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Ali koliko smešno izgleda kada se napiše roster po pozicijama :D

 

Svuda po 3 legit EL igrača, gomila titula i individualnih priznanja, a na najvažnijoj poziciji samo Filip Čović. Još hoće i KCa da potpišu... za još jedan nivo bolesnije nego prošlog leta. 

 

Imamo nezapamćen budžet za naše uslove i Tomić će opet morati da krpi pleja sa igračima kojima to nije prirodna pozicija. 

 

Ako dovedu Tea opraštam im sve naravno :)

 

1 dobric bi kod nas bio 4. bekovska opcija. otprilike u barseloni bi imao bolji status

Link to comment
9 minutes ago, Wilde said:

Za koju tribinu da uzimam sezonsku da izbegnem mandrile? Oni su na B?

 

na b su mandrili, na c je najveca guzva, mislim da je d najopustenija varijanta. mada nije to toliko ni bitno s obzirom da se evroliga igra u areni

Link to comment
11 minutes ago, Goranz said:

Related image

 

Nebojša Čović transparentno pojašnjava budžet Shaqu, opuštenom, harperu, Heavisidu...

A voleeeo bi da i Ostoja tako tebi pojasni budžet a? Polako, sredinom 22. veka ćete i vi shvatiti kako se održivo posluje.

 

 

Sad malo ozbiljno. Dovoljan je pogled na roster da se vidi da je Čović zaista broj 1 kluba. Ili je tako ili je Andrej veliki fan Filipa Čovića pa je rešio da spuca x miliona da bi se ovaj manje obrukao u EL.

Edited by Heaviside
Link to comment
32 minutes ago, Joe D said:

Cudna konstantacija, rekao bih da je medju navijacima zvezde trenutno opsta ekstaza, ali ako ti kazes tako.

 

Ako doodje teo, mogu samo da se razocaram u njega.

 

Ekstaza kod navijaca ciji klub je upravo sklopio odlican tim je prirodna. Seruckanje i pljuckanje s tarabe zbog savrseno perifernih stvari, cija interpretacija uzgred nije tacna (mi nemamo 15 isto ili priblizno upotrebljivih igraca, na primer), nije prirodna ali je tako uobicajena za nekog kome nikad nista nece biti dovoljno jer uvek postoji nesto bolje, sto ne znamo sta je ali "znamo" da je bolje. Valjda je bolje to da stavimo sezonu od 90 utakmica u ruke sestorici ili sedmorici igraca od po 32+ godine a alternative im budu Nenadic, Ristic. Keselj i vecni talenat Radanov, pa da se posle cesemo na pola sezone kad ovi veterani krenu serijski da otpadaju zbog prevelike potrosnje. Plus imamo bar dva igraca koji su propustili celu sezonu (drugacije bismo mogli samo da ih sanjamo) i u ovom trenutku niko nema pojma za koliko su sposobni. I onda na kraju tipican zakljucak "dabogda sve izgubili". ne znam zasto ali, eto, dabogda sve izgubili. Tipicno serendanje u prazno na koje, svakako, imas pravo ali je, da izvinis, svejedno serendanje.

 

Da i ne pominjem to da ces verovatno gledati vise utakmica sledece sezone nego sto cu ih ja, ovako "ekstatican", gledati. I sta ces da radis? Da 90 puta navijas da izgubimo jer ti se ne svidja to sto imamo "15 podjednako upotrebljivih igraca"? Zasto bi sebe izlagao takvoj frustraciji? Ne gledas, ne komentarises i miran si.

Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

A voleeeo bi da i Ostoja tako tebi pojasni budžet a? Polako, sredinom 22. veka ćete i vi shvatiti kako se održivo posluje.

 

 

Sad malo ozbiljno. Dovoljan je pogled na roster da se vidi da je Čović zaista broj 1 kluba. Ili je tako ili je Andrej veliki fan Filipa Čovića pa je rešio da spuca x miliona da bi se ovaj manje obrukao u EL.

 

To je ta partizanska mantra o herojskim proleterima koji odolevaju daleko nadmocnijem neprijatelju, koja je odgajana godinama medju grobarima. Sto se mene licno tice, najvise bih voleo da Zvezda ima budzet od 20+ miliona i uopste me ne zanima  da klub koji gledam gomila poraze, jer ima unapred spremljen izgovor u sopstvenom siromastvu, a ako ga usere uspeh onda od toga pravi pricu za udzbenike istorije.

Link to comment

ako su nam glavni igraci veterani koji ce da krenu da se raspadaju na pola sezone, onda ih ne dovodis, vec dovedes spremne igrace. i u sezoni 16/17 smo odigrali puno utakmicu po novom sistemu evrolige, pa smo celu sezonu izgurali sa 10-11 igraca, nije bilo potrebno "15 za rotaciju"

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ekstaza kod navijaca ciji klub je upravo sklopio odlican tim je prirodna. Seruckanje i pljuckanje s tarabe zbog savrseno perifernih stvari, cija interpretacija uzgred nije tacna (mi nemamo 15 isto ili priblizno upotrebljivih igraca, na primer), nije prirodna ali je tako uobicajena za nekog kome nikad nista nece biti dovoljno jer uvek postoji nesto bolje, sto ne znamo sta je ali "znamo" da je bolje. Valjda je bolje to da stavimo sezonu od 90 utakmica u ruke sestorici ili sedmorici igraca od po 32+ godine a alternative im budu Nenadic, Ristic. Keselj i vecni talenat Radanov, pa da se posle cesemo na pola sezone kad ovi veterani krenu serijski da otpadaju zbog prevelike potrosnje. Plus imamo bar dva igraca koji su propustili celu sezonu (drugacije bismo mogli samo da ih sanjamo) i u ovom trenutku niko nema pojma za koliko su sposobni. I onda na kraju tipican zakljucak "dabogda sve izgubili". ne znam zasto ali, eto, dabogda sve izgubili. Tipicno serendanje u prazno na koje, svakako, imas pravo ali je, da izvinis, svejedno serendanje.

 

Da i ne pominjem to da ces verovatno gledati vise utakmica sledece sezone nego sto cu ih ja, ovako "ekstatican", gledati. I sta ces da radis? Da 90 puta navijas da izgubimo jer ti se ne svidja to sto imamo "15 podjednako upotrebljivih igraca"? Zasto bi sebe izlagao takvoj frustraciji? Ne gledas, ne komentarises i miran si.

 

pa imace zvezda 15 podjednako upotrebljivih igraca, plus ristic, radanov (jos jednom, nadam se da agent 5 puta dnevno salje poruke covicu) i nenadic. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...