Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

 Budzet za prvi tim ove godine je 4.2 miliona bruto,,,

Znam da je to zvanicna cifra koja se pojavila na Skupstini kluba,,,

 

Častan čovek bi odavno načinio forumski sepuku.

 

Link to comment

Uzela legenda™ neki kredit, a ta stavka iz budžeta je za otplaćivanje rata. Ne znam samo šta će sledeće godine da radi.

Link to comment

Objasnila legenda preko rsb posrednika okle lova...

 

Quote

 

Klub je zvanično predstavio svakog novog sponzora. Dobili smo novi trogodišnji ugovor sa Telekom vredan 1.35 miliona godišnje (stari 900k), dobili smo Komercijalnu banku kao drugog najvećeg sponzora, ostao je Mercator (IDEA), došli su Lutrija Srbije, Aerodrom Nikola Tesla, Dunav Osiguranje. Ima tu i nekih starih sponzora. Grad je i nama i komšijama prošle godine dao po 500k, a daće i ove.
Sveukupno umesto oko 1.5 miliona sada recimo dobijamo 3 milke.
Pored tih dodatnih sponzorskih sredstava, sledeće sezone ćemo dobiti 200k od TV prava, bar 500k za pobede u EL, blizu 2 miliona od sezonskih i dnevnih karata (prošle sezone smo zaradili možda 500k).

Razlika između prošle i ove sezone u prihodima je možda i blizu 2.5 miliona, a mi ćemo napraviti ekipu ne više od 1.5 miliona skuplju od prošlogodišnje.

 

 

Link to comment

Potvrda onog što reče Heaviside, Čović vodi glavnu reč a braća Vučić ubace koju novčanicu od 100 evra sa natpisom "Kosovo je Srbija", da se nađe ako se neko od igrača oženi u toku sezone. 

Link to comment

ako je tacno da i kc ostaje, onda covic da se ubije ako ne dovede tea...

 

?, vepar

baron, jenkins, lazic, dobric

perp, kc, davidovac

brown, faye, simanic

kuzmic, gist, ojo

 

na stranu ovi grobarski komplexi i podmetanja kako su igraci placeni u milionima, al ako su pre izabrali da na ovaj sastav ide neki mediokritet od pleja, umesto da od para za recimo gista i kc(cca zajedno 680k) + nekih projektovanih 450-500k za pleja ne dovedu tea, onda nemam reci.. a teo je picka sam po sebi, zato sto je trebao da dodje za 500k, al kontam da bi se on razmisljao i za 1m..

 

al tek da ne govorim kolika je jebena sramota da na svokoj poziciji imamo 3 kvalitetna igraca, dok raspasli vepar ima svojih zagarantovanih 20 minuta..

 

ps. jedi govna radisa i ti i tvoje podguzne muve sto riportuju svaki moj post, dok oni na svim zivim topikima troluju i flejmuju do besvesti :fantom:

Link to comment

Teško je i pročitati ovaj Šakulin roster, a pravi lom mozga nastaje pri pokušaju da se osmisli šta bi ko tu igrao i kako bi to izgledalo u ovom nabudženom sastavu. Dobrić, Simanić i Odžo bi u Partizanu npr bili prva petorka, a ovde treba da se zadovolje da budu 13, 14, i 15.igrač i ulogom Kešelja i Nenadića iz prošle sezone. Moraće to malo da se raščisti.

Link to comment
Objasnila legenda preko rsb posrednika okle lova...
 
 
Klub je zvanično predstavio svakog novog sponzora. Dobili smo novi trogodišnji ugovor sa Telekom vredan 1.35 miliona godišnje (stari 900k), dobili smo Komercijalnu banku kao drugog najvećeg sponzora, ostao je Mercator (IDEA), došli su Lutrija Srbije, Aerodrom Nikola Tesla, Dunav Osiguranje. Ima tu i nekih starih sponzora. Grad je i nama i komšijama prošle godine dao po 500k, a daće i ove.
Sveukupno umesto oko 1.5 miliona sada recimo dobijamo 3 milke.
Pored tih dodatnih sponzorskih sredstava, sledeće sezone ćemo dobiti 200k od TV prava, bar 500k za pobede u EL, blizu 2 miliona od sezonskih i dnevnih karata (prošle sezone smo zaradili možda 500k).
Razlika između prošle i ove sezone u prihodima je možda i blizu 2.5 miliona, a mi ćemo napraviti ekipu ne više od 1.5 miliona skuplju od prošlogodišnje.
 
 
Ima par godina kako pisem da se kroz el moze generisati 3 miliona. Lepo je i sto je drzava odlucila da udeli 3 miliona od 20-ak isisanih iz fk u prosloj sezoni.
Link to comment
21 minutes ago, Shaq said:

 

 

?, vepar

baron, jenkins, lazic, dobric

perp, kc, davidovac

brown, faye, simanic

kuzmic, gist, ojo

 

 

 

 

 

Odličan sastav, iskusan, skup, dosta stranaca, biće izgleda još pojačanja na jedinici, jaki kao crna zemlja, svakako tim pravljen za F4 EL.

Poslali onu Suzanu Vasiljević da bude član reprezentacije, ovde se dobro otvorili, izgleda da su baš rešili da se ove godine preko košarke promoviše država.

 

 

Link to comment



 
 
 
 
Odličan sastav, iskusan, skup, dosta stranaca, biće izgleda još pojačanja na jedinici, jaki kao crna zemlja, svakako tim pravljen za F4 EL.
Poslali onu Suzanu Vasiljević da bude član reprezentacije, ovde se dobro otvorili, izgleda da su baš rešili da se ove godine preko košarke promoviše država.
 
 


Da se skrene pažnja sa Kosova :fantom:
Link to comment

Tri miliona od drzave i sponzora (citaj: drzave) je para koja odavno, a mozda i nikad (jedino akcija "sponzori sampiona" mozda moze da se meri s tim) nije usla u neki kosarkaski klub. Covic dr Nebojsa je oko sina napravio po imenima verovatno najjaci tim koji je region video jos od doba kad su kod nas igrale domace kosarkaske legende jer nisu mogle u inostranstvo. Po imenima. Posto imena ne igraju, Tomic ce preko leta imati ozbiljan posao da ove grdne potrebne i zeljene minute rasporedi tako da svi ovi igraci budu u funkciji tima. Ono sto je dobro je da u ovom sastavu samo Braun i Gist nemaju iskustvo igranja u Zvezdi, tako da bi trebalo da izbegnemo "legionarski sindrom", ideja je ocigledno i bila da se preveliki broj stranaca kompenzuje tako sto ce se sklopiti tim od stranih igraca sa dobrim karakterom (Stratos, Bili, KC) i posebnim vezama s klubom (Djenka) kako nam ne bi bilo potrebno pet lopti kad izadjemo na teren.

 

Cujem da su obnovljeni kontakti sa nekima od domacih plejeva, ako to uspe imacemo vec osam domacih igraca i prostora za dodeljivanje drzavljanstva bar jednom od stranaca (Odzo), tako da ni domaca liga nece previse da trpi. Dva stranca viska, imajuci u vidu njihove godine, nece se previse sekirati sto ce presedeti to nebitno takmicenje na kraju sezone.

 

Sve u svemu, bice zanimljivo gledati Zvezdu ove godine. Pod uslovom da dovedemo krstenog pleja, neke jebacke petorke cemo biti sposobni da izbacimo na parket. Samo da se nekako napravi dobra rotacija kako bi svih ovih 15 igraca (14 igraca i 1 debeli rekreativac) imali dovoljan broj utakmica. Secam se da je Evroliga imala neki plan da rosteri budu sastavljeni od 14 igraca od ove godine, bilo bi lepo da su to realizovali.

Link to comment

pa ne moze rotacija od 15 igraca, trenutno kosarkasku ekipu cini 12 igraca, a vrlo retko neko koristi svih 12, uglavnom bar jedan ne ulazi u igru, ili eventualno neki garbage time. tako da ta prica "treba nam 15 igraca jer ima puno utakmica" mislim da ne pije vodu. jedino ako su zamislislili da npr neki igraci igraju samo evroligu, a preskacu aba, al tek to je neozbiljno i ne moze da funkcionise.

tj moze 15 igraca ako ce 13, 14, i 15 da budu radanov, nenadic i ristic. to ne mogu/ne smeju da budu dobric, simanic i odzo, igraci zasluzni za proslosezonske dobre igre

Edited by Nikodije
Link to comment

Naravno da ne pije vodu. 15 igraca ti treba za trening, ne za rotaciju. Nismo mi prva ekipa koja igra puno utakmica u sezoni, imati 15 jednako ili priblizno upotrebljivih igraca u timu ne postoji niti je ikad postojalo u kosarci. Opravdavanje sumanutog prosipanja para na roster koje je samo po sebi opravdavanje cinjenice da ce sinak igrati svojih 15-ak minuta po mecu u evroligi.

 

Sve izgubili dabogda, sto se mene tice. 

Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

Naravno da ne pije vodu. 15 igraca ti treba za trening, ne za rotaciju. Nismo mi prva ekipa koja igra puno utakmica u sezoni, imati 15 jednako ili priblizno upotrebljivih igraca u timu ne postoji niti je ikad postojalo u kosarci. Opravdavanje sumanutog prosipanja para na roster koje je samo po sebi opravdavanje cinjenice da ce sinak igrati svojih 15-ak minuta po mecu u evroligi.

 

Sve izgubili dabogda, sto se mene tice. 

 

:laugh:

 

Tipican navijac Zvezde.

Link to comment

Ali koliko smešno izgleda kada se napiše roster po pozicijama :D

 

Svuda po 3 legit EL igrača, gomila titula i individualnih priznanja, a na najvažnijoj poziciji samo Filip Čović. Još hoće i KCa da potpišu... za još jedan nivo bolesnije nego prošlog leta. 

 

Imamo nezapamćen budžet za naše uslove i Tomić će opet morati da krpi pleja sa igračima kojima to nije prirodna pozicija. 

 

Ako dovedu Tea opraštam im sve naravno :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...