Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

I? Koliko si puta išao do hale da pogledaš Zvezdu i stekao utiske o lošoj selekciji i bekap pleju koji fino radi prljav posao?

Priznajem potcenio sam te. Mislio sam da si to pokupio od Tegeltije il tako nekog eksperta.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

I? Koliko si puta išao do hale da pogledaš Zvezdu i stekao utiske o lošoj selekciji i bekap pleju koji fino radi prljav posao?

Priznajem potcenio sam te. Mislio sam da si to pokupio od Tegeltije il tako nekog eksperta.

zaki je najveci fan stefana pota i gagija nikolica. da je neko drugi mislio bih da je klasicno komsijsko trolovanje, ali on verovatno iskreno veruje u to sto je napisao. 

Edited by Joe D
Link to comment

a sta kazes joe na cinjenicu da je fmp procvetao od kad su uparili pota i iliju? :fantom:

 

Spoiler

zapravo mozda to najbolje pokazuje kakav je kancer filip :D

nije fmp druga ekipa samo zbog toga sto on vise nije tamo, ali taj klub je bukvalno prodisao od kad je on otisao

bilo ih je mucno gledati sa njim i najveci greh ce biti ako se vrati medju onu decurliju

 

 

a zaista ovo bojenje klipova sa filipom postaje malo previse

dovoljne su suve cinjenice

nema potrebe za valjanjem u blatu sa covicem i sinom

Link to comment

pa da, bukvalno su godinama tako igrali

ovaj drkeljise 20 sekundi i onda a)pripali trojku preko ruke pola metra duzeg igraca

b) zabije se u reket kao june gde nema promil sanse da uradi nesto

c) 2,3 sekunde pre isteka uvali loptu saigracu da resava iz potpuno neizgradjene situacije

 

u jebenom razvojnom timu

 potpuno sulud koncept

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

pa da, bukvalno su godinama tako igrali

ovaj drkeljise 20 sekundi i onda a)pripali trojku preko ruke pola metra duzeg igraca

b) zabije se u reket kao june gde nema promil sanse da uradi nesto

c) 2,3 sekunde pre isteka uvali loptu saigracu da resava iz potpuno neizgradjene situacije

 

u jebenom razvojnom timu

 potpuno sulud 

Poslednji koji je ovo javno izgovorio je dobio po nosu dok je išao na kafu posle emisije oko 1 ujutru :D

 

bez zezanja, ovo je 1/1 bio razlog za to šamaranje

Link to comment
43 minutes ago, FPLS said:

Bez gnoma i Davidovca veceras. 

 

Ne verujem dok ne vidim, ili se povredio ili ga tata vadi da bi se malo smirile strasti, na nedelju, dve :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...