Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

12 minutes ago, Azdaja said:

Mislim da City bez Kuna I Silve može da sanja PL trofej sledeće sezone, Jesus u ranku teških prevara. 

 

Dok je tu Rasim Rutiner Sterling, nema zime.

 

A što bez Kuna, zar ide negde? :unsure: 

Link to comment

misliš rasim možda ne znam da završim ali sam svakako dao više golova od salaha sterling? :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Ne, mislim Rasim Ubica Brajtona i Ostalih Prslina Sterling. 

 

Ima dečko redak talenat da nestane iz velikih utakmica pa posle overkompenzuje protiv buranije. Ne može tome da parira 1 Salah.

Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

myth busted, nema na čemu

 

Quote

13 goals and assists
Raheem Sterling has eight goals and three assists against the top six sides, but the winger particularly enjoys playing against Spurs with half of those goals coming against the north Londoners.

 

8 + 3 = 13?

 

Mrski xG lobi množi golove protiv Totnama nekim specijalnim koeficijentom :mad: 

 

Link to comment

matematika je subjektivna stvar, ako je nekom 8+3=13 ko sam ja da osporim njegovu istinu :fantom:

 

a i ne menja da salah clutcher ima čitava 2 gola više na istom uzorku

Link to comment

Aman Rukso, nije momenat. Rahim bukvalno treba da se zaključa u podrum na nedelju dana, toliki je skandal onaj promašaj. Kad izađe iz podruma, onda mogu paralele sa Salasima.

Link to comment
15 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

matematika je subjektivna stvar, ako je nekom 8+3=13 ko sam ja da osporim njegovu istinu :fantom:

 

Takođe su i Kunu sabrali 9 golova 3 asistencije i dobili 13, za sve druge su precizniji proračuni.

 

Navijačka matematika, priznaj da pišeš za planetfootball. 

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ne sporim da rahim i dalje često ima problema sa završnicom, samo kažem da treba vrlo da se plašite sveta u kojem to nije tako :sleep:

Da Rahim ima bolju završnicu, ne bi bio zavaljan u Siti već bi i dalje bio u Liverpulu :fantom:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...