Jump to content

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, ArleKino said:

 

Pa imao je dugu pauzu zbog ozljede. On, Chambers i Stones pod Artetarom = Keown, Adams i Bould.

 

Htjedoh da te pitam nešto drugo:

 

kako City zamišlja narednu sezonu? Odlazi stari Silva kao pretposljednji veteran, ostaje još Kun. Nema više Sanea, a itekako bi vam valjao. Ko će biti lider u svlačionici?

 

kulibali ili ona španska prevara ferran torres :fantom:

pa ovo što 189 u suštini, ali mi i malo smešno kad se mi navijači pravimo da znamo mnogo o liderstvu i generalno stanju u svlačionici. eno sekta kaže da je engleski balvan onoliko preplaćen jer ima 1 jak izrazit lideršip. ne znam otkud na osnovu ćega su zaključili. valjda ima ocenu 16 u fm-u 

 

šta radi junajted btw?

Link to comment
7 minutes ago, Mercuzzio said:

Jel beše De Gea produžio ugovor ove sezone?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

trip je što imaju boljeg golmana na pozajmici u šefildu, ali će da izduvaju za svoje dete jer ko će pobogu sad da preuzme ddg-ov ugovor :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Just now, renne said:

mogao bi se makar počasni dati

Najskuplja nekretnina™ promaši prazan gol... Da je ušlo, moglo je svašta biti...

Link to comment

Ole je izgubio meč, DDG i da nije primio 2 kiks gola ubedjen sam da bi Chelski dao bar 1, zaslužuju boljom igrom i većom željom. Ole je izveo eksperiment sa rovitim Vilijamsom i vazda rovitim Baijem umesto da je izveo tim koji je imao fantasičan niz. 

Link to comment

To niko ne zna,za sada samo Francuzi pocinju na "vreme",posto su obustavili ligu,Holandjani i Belgijanci takodje.Mislim da ce Nemci malo kasniti u odnosu na standardnu prvu nedelju avgusta.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, ArleKino said:

Pa imao je dugu pauzu zbog ozljede. On, Chambers i Stones pod Artetarom = Keown, Adams i Bould.

Brexit FC :fantom: 

Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:

Hehe, sta radi najsporiji i najtromiji, a najskuplji centralni, pa jos kapiten... ccc

Sve bih ovo pozadi prodala osim Van Bisake..Cao

Rupa,umesto jos 15 miliona i Kulibalija da smo doveli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...