Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

oke ali znaš ti odlično šta si propustio, zato niko ni ne pokušava da ospori koliko je ovakav raspored pošten prema lesteru

Link to comment
10 minutes ago, Zlurad said:

Nisam ispratio rezultate, sto pominjete Brendona?

 

možda i dobiješ odgovor kad naučiš kako ti se zove najbolji menadžer u istoriji kluba :dry:

 

4 minutes ago, dragance said:

Ruxin prejebao i Hellu po smaranju

 

draganče brah, jel možeš da nam objasniš zašto je ovo morao da bude novi upis? posebno što iskazuješ isti sentiment dva puta nedeljno. lupi brate ovaj palac nadole, stavi na IL, samo batali da pišeš najbeskorisnije postove u istoriji foruma

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

oke ali znaš ti odlično šta si propustio, zato niko ni ne pokušava da ospori koliko je ovakav raspored pošten prema lesteru

Smatras da je Lester ove sezone imao manje fer raspored od ostalih klubova?

Link to comment

neću da se razvlačim, posebno kad smarači krenu da suptilno skreću pažnju moderaciji šta njihovom gospodstvu smeta...

 

mislim da su moji stavovi dovoljno jasni ko je želeo da razume

Link to comment
9 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

možda i dobiješ odgovor kad naučiš kako ti se zove najbolji menadžer u istoriji kluba :dry:

 

 

draganče brah, jel možeš da nam objasniš zašto je ovo morao da bude novi upis? posebno što iskazuješ isti sentiment dva puta nedeljno. lupi brate ovaj palac nadole, stavi na IL, samo batali da pišeš najbeskorisnije postove u istoriji foruma

Jebi ga. Nemam problem sa tobom nigde drugde, a ne baš ni ovde, osim što protestujem protiv bracinog upvote/downvote sistema. Volim da čitam, ali ubijaš u pojam i IL nema smisla jer te drugi citiraju. 

Link to comment
10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

možda i dobiješ odgovor kad naučiš kako ti se zove najbolji menadžer u istoriji kluba :dry:

 

Bill Shankly ili Bob Paisley ali kakve veze to ima sa Brendonom?

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Jebi ga. Nemam problem sa tobom nigde drugde, a ne baš ni ovde, osim što protestujem protiv bracinog upvote/downvote sistema. Volim da čitam, ali ubijaš u pojam i IL nema smisla jer te drugi citiraju. 

 

nemam ni ja problem sa tobom, niti sa bilo kim drugim. nemam problem ni da nekog smaram, niti da me neko drži na IL. imam problem sa ovakvim postovima.

 

ne vidim koja im je poenta osim da izvršiš pritisak i skreneš pažnju moderaciji. ako misliš da je neki post za report riportuj, ja lično ne praktikujem, ali nemam ni sa tim problem. ako te generalno smaram IL ili skrol. ako te povremeno smaram eto uveo braca smajlile da se izjasniš. toliko opcija, sve skroz legitimne. a ti konstantno biraš najgoru moguću, da javno eto samo primetiš. nemoj brate, bezveze je skroz....

  • +1 1
Link to comment

Ako se dogodi cudo pa Rodzers ipak ne uvede Lester u CL, smatras li da je bio previse oslabljen odlaskom najskuplje cepanice? Just for the sake of conversation :sleep:

Link to comment
6 hours ago, Pokojni Ruxin said:

da, ogromna je sramota cela ova igranka sa sitijem dok predsednik psg-a sedi u izvršnom odboru uefa i završava im stvari po kataru...sad, možda je psg pametan jer je naučio kako se ffp izbegava pravim kanalima, ali ja ipak volim što smo mi punk! i ima da rasturimo celu tu bratiju. :sleep:

 

tako da, ako je ovo istina nadam se sa je samo prvi korak. drugi korak bi bilo potpuno razjebavanje tog govneta od ffp-a. treći korak možda i kakav adekvatan jail time za kakve adekvatne ljude, što da ne, što da ne, boy can dream...

mani me s tim sta je ko drugi radio. uradili ste nesto gore od chelsea koji je dobio kaznu prosle godine, koja je kasnije prepolovljena. 

uhvaceni ste u prevari i dobili dvogodisnju kaznu. bice skandal ako prodjete bez kazne. i ovo nije prvi put da je city uhvacen u lazi i prevari. 

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

mani me s tim sta je ko drugi radio. uradili ste nesto gore od chelsea koji je dobio kaznu prosle godine, koja je kasnije prepolovljena. 

uhvaceni ste u prevari i dobili dvogodisnju kaznu. bice skandal ako prodjete bez kazne. i ovo nije prvi put da je city uhvacen u lazi i prevari. 

 

vi ste kažnjeni zbog poachinga, jel tako? i mi smo isto ali novčano, bio je manji prestup i čini mi se da ste vi povratnici. nećeš me čuti da se žalim na to ako ponovimo pa nam ukinu koji prelazni.  e sad:

 

1) zašto je ffp gori prekšraj? to je uefin arbitrarni zakon osmišljen da bogati ostanu bogati, a siromašni ne postanu bogati. koji su oni sami već davno obesmslili cirkusom sa psg-om, i za koji odavno postoji mišljenje da krši EU competition rules. ukratko, ffp može da ga duva, što pre i zvanično umre to bolje po sve.

2) ako nas pomiluju to neće imati apsolutno nikakve veze sa uefom, koja vrlo jasno nema ama baš nikakve simpatije za siti. to će biti pitanje za CAS, koji je u tom slučaju očigledno procenio da je siti izneo bolji slučaj. uostalom sačekajmo sutra da ne pričamo napamet.

 

ako mene pitaš dal je siti muljao oko ffp-a, jeste. dal me briga? ne, tj zapravo podržavam svaki napor da se obesmisli to govno

Link to comment

gori je zato sto sam subjektivan :sleep:

 

namestali ste knjige™. mnogo vise je miliona tu bilo u igri nego u onome sto je chelsea napravio. jebeni kakuta i slicni nisu doneli toliko para.

 

Edited by 189-
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...