Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Nevjerovatno. :mellow: Virus nije pokupio u Grčkoj.

 

Chelsea je objavio da je Hudson-Odoi pozitivan na koronavirus. Sve više se spominje poništavanje sezone.

 

Link to comment

Mislim da će danas verovatno da suspenduju ligu, prvo na 2-4 nedelje, pa posle zavisno od situacije. Ali pošto je to PL u pitanju, ne bi me čudilo da budu u fazonu igra se, pa makar i pred praznim stadionima.

 

Link to comment

Trenutno svi odlazu takmicenja, UEFA je valjda pomerila EP za sledecu godinu, sto da je prostora da se igra tokom juna-jula-avgusta i da se zavrse sezone. NBA je vec najavila tako nesto. 

 

Za sada najveci sportski problem su Olimpijske igre koje bi trebalo odloziti, a ako je nemoguce onda otkazati. Jer ne moze i odlaganje klupskih prvenstava u svim sportovima i Olimpijada.

 

Naravno, preduslov za sve ovo je da se pandemija stisa za 2 meseca, bez toga sve moze da se otkaze.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

A kako da rese ekipe koje ispadaju i borbu za LŠ/LE?!

 

 

Tako što će prvenstvo da se nastavi kada se situacija smiri? U slučaju da dođe do situacije da liga mora da se poništava, mislim da bi svima nama u tom momentu to bila poslednja briga koju imamo.

Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

 

Tako što će prvenstvo da se nastavi kada se situacija smiri? U slučaju da dođe do situacije da liga mora da se poništava, mislim da bi svima nama u tom momentu to bila poslednja briga koju imamo.

 

Pitanje je vise bilo upuceno Azdajinom postu, sta njega briga Arsenal ne moze ni da ispadne ni da “upadne” :fantom:

Link to comment
30 minutes ago, John Coltrane said:

A kako da rese ekipe koje ispadaju i borbu za LŠ/LE?!

 

 

Lako. Rangiraće se po broju preživjelih.:Jova:

Link to comment

Ne moz da napravis mini turnir jer imas barem 6 ekipa u PL koje se bore za opstanak, 6-7 koje se bore za mesto u Ligi Sampiona/Ligi Evrope i jos jedno 8 ekipa u Champiohshipu koje se bore za ulazak u PL. Oko 12 ekipa sa jos 10 kola do kraja i neki ce kao nagradu da dobiju ostanak/prelazak u PL, odnosno gomilu para.

Link to comment
53 minutes ago, Zlurad said:

Ne moz da napravis mini turnir jer imas barem 6 ekipa u PL koje se bore za opstanak, 6-7 koje se bore za mesto u Ligi Sampiona/Ligi Evrope i jos jedno 8 ekipa u Champiohshipu koje se bore za ulazak u PL. Oko 12 ekipa sa jos 10 kola do kraja i neki ce kao nagradu da dobiju ostanak/prelazak u PL, odnosno gomilu para.

 
Pricam u slucaju da je nemoguce odigrati zavrsnicu sezone nakon x meseci pauze.

 

Sta je alternativa, potpuno ponostavanje sezone? Ili prihvatanje trenutne tabele kao konacne? Plejof mi se cini vise fer od oba resenja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...