Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

S obzirom da UEFA pomera Euro na 2021, to gotovo izvesno znači samo odlaganje prvenstava širom Evrope, ne i poništavanje, na žalost mnogih.

 

Link to comment
35 minutes ago, copkillah said:

S obzirom da UEFA pomera Euro na 2021, to gotovo izvesno znači samo odlaganje prvenstava širom Evrope, ne i poništavanje, na žalost mnogih.

 

A i ti se primas, ko da to neko zaista misli :)

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

A i ti se primas, ko da to neko zaista misli :)

 

Razumi ih, ispali su iz LS (koju ce mozda suspendovati), zamisli da im "zamrznu" titulu u PL?!

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

A i ti se primas, ko da to neko zaista misli :)

 

Potajno se makar malo nadaju :lol:

 

Pričam naravno o normalnim rivalima, ne o gomili debila sa interneta koja zaista veruje i priziva to.

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 

Razumi ih, ispali su iz LS (koju ce mozda suspendovati), zamisli da im "zamrznu" titulu u PL?!

 

To stvarno ne može da se desi, najgore što može je odlaganje, ali to ne menja ishod :fantom:

 

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

To si mogao odmah da me pitas :cool: 

 

Ima jedna prosta stvar, ja svaki put ostavim prostor za odlazak na finale LŠ kada Liverpul učestvuje. Recimo, prevoz do St Petersburga sledeće godine je već rešen, smeštaj ćemo da završimo na vreme :lol:

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Ima jedna prosta stvar, ja svaki put ostavim prostor za odlazak na finale LŠ kada Liverpul učestvuje. Recimo, prevoz do St Petersburga sledeće godine je već rešen, smeštaj ćemo da završimo na vreme :lol:

 

Pa dobro, meni je super kad neko ima strast u zivotu prema necemu :) dal mozes da mi verujes¿ ne kladim se, osim kad je WC u pitanju i tad sam bio treci u Spaniji (simbolicna suma i to mi je uzela skvo  :sad:) al bio sam 1000% uveren da Atletiko izbacuje Liverpul i to je jedini tim u ovom trenutku, koji je u stanju to da uradi. Bad luck :D

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Pa dobro, meni je super kad neko ima strast u zivotu prema necemu :) dal mozes da mi verujes¿ ne kladim se, osim kad je WC u pitanju i tad sam bio treci u Spaniji (simbolicna suma i to mi je uzela skvo  :sad:) al bio sam 1000% uveren da Atletiko izbacuje Liverpul i to je jedini tim u ovom trenutku, koji je u stanju to da uradi. Bad luck :D

 

Meni je ortak sinoć poslao tiket, ulovio kvotu 10.5 (možda je bilo i na 2:0) da Atletiko prolazi dalje u produžecima. Kao što rekoh, morao je i Klop jednom da ispadne u nokaut fazi :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...