Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

52 minutes ago, kipo said:

Produzio saradnju sa Junajtedom juce/ danas za jos godinu. Nejasno jos jel to aktivirana ona dodatna od strane kluba ili su novi uslovi. U svakom slucaju dobar je vec par utakmica u nizu, danas fantastican. Sve to vjerovatno znaci da Junajted nece na ljeto ici na Rajsa pa ce sve pare spucati na pokusaj da dovede Sanca.

 

Dobro je, mislio sam da će to da se rešava/vaga tek na leto. Njemu je važno da ne igra sve utakmice po 90 minuta, kao što je kod Murinja bio slučaj, jer jednostavno ne može da izdrži takav tempo. Danas je bio baš dobar, svuda ga hvale i baš mi je drago što se vratio.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:

Da vi Arle lepo pobedite siti u sredu pa da Pool moze da slavi titulu na Gudisonu. :fantom:

 

Zašto bi bilo koji navijač Liverpula to poželeo?

 

Link to comment

Ja mislio vise zbog potencijalnog odlaganja utakmica zbog SARS-COVID-19 nego zbog 19. titule prvaka i to protivu Evertona. Ukleti, nego kako.

Link to comment

opet odlozena sutrasnja utakmica arsenal-city. razlog je sto je vlasnik olympiacosa zakacio coronu a arsenal je igrao protiv njih pre 13 dana. ceka se da se vidi sta ce biti sa arsenalovim igracima. 

Link to comment
6 hours ago, 189- said:

opet odlozena sutrasnja utakmica arsenal-city. razlog je sto je vlasnik olympiacosa zakacio coronu a arsenal je igrao protiv njih pre 13 dana. ceka se da se vidi sta ce biti sa arsenalovim igracima. 

 

Navodno su već u samoizolaciji. Ove sezone nas još samo koronavirus nije desetkovao.

 

Uglavnom, serija bez poraza u gostima se nastavlja i nakon večeras, a ja dobio novi razlog da legitimno mrzim grčki fudbal. Ween-ween.

Link to comment
On ‎7‎.‎3‎.‎2020‎. at 22:30, ArleKino said:

 

Prošli put je Liverpool kao branilac naslova prvaka Evrope žezlo predao već u osmini finala. Prvi meč su tad izgubili 1-0 u gostima kod Benfice, a u revanšu na Anfieldu je bilo 0-2, uz gol kasnijeg igrača Atletica Simaa Sabrose.

 

Atletico je nakon 1-0 u prvoj utakmici koju je dobio golom Saula prošao protiv Bayerna 2015-16, izgubili su 2-1 u revanšu.

 

Sve to na stranu, Liverpool jest u banani, ali ovo što Atletico igra ove sezone ne valja ništa.

 

@Lancia E'o, da ne bude da nisam rek'o... Čestitke na prolazu enivej.

Link to comment

Rodžersara može da odjebe, samoizolacija na osnovu kijanja ili kašljanja nije dokaz ničega. 

 

Ali čim testiranjem potvrde nekog suspendovaće, nema sumnje :cry: 

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

Rodžersara odlaže titulu Liverpulu :lol:

 

 

Ne rekoše li ono da jedino Rodgers zna kako zaustaviti Liverpool na putu do titule? :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...