Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Hoće li ovo biti kolo sa najmanje golova?

 

edit

 

kakav je cirkuzant ovaj Sveti Maxim, jedva je dočekao gol da može da izvede svoju tačku sa saltom.

Edited by čekmeže
Link to comment

Grozna sezona za Vest Hem. Izgubili su svaki bod koji su mogli i jos malo preko.

 

Danas su upropastili pet mrtvih sansi i sad primaju rikoset gol.

Link to comment

Realno, jedino dobro što smo napravili danas su tri boda i čista plahta™. Leno MoTM big tajm. Opstanak osiguran, magična cifra 40 dostignuta. Ne znam ko je bio najgori, ali eto, tri boda se pišu.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Realno, jedino dobro što smo napravili danas su tri boda i čista plahta™. Leno MoTM big tajm. Opstanak osiguran, magična cifra 40 dostignuta. Ne znam ko je bio najgori, ali eto, tri boda se pišu.

Arle, pa muceni Brnli, sad vidim, ima vise bodova od tobdzija :tongue:

Link to comment
6 hours ago, Zlurad said:

Faul ili ne faul ne menja cinjenicu da Liverpul igra uzasno. Ako bi da se tesim rekao bi da Klop igra mentalne igre protiv Simeonea :ph34r:

 

Liverpul je i ovu utakmicu odigrao kao 75% utakmica ove sezone - taman koliko treba da pobedi. Nismo ni gledali onaj ludački presing od 20-30 minuta jer nije bilo ni potrebe za istim. S druge strane, odbrana je ponovo izgledala krhko, ponovo malo nesigurnosti kod Fabinja mada se, kako je utakmica odmicala, malo popravljao. Čim su krenuli da uzvraćaju tuču igračima Bornmuta, sve je bilo okej.

 

E sada, za Atletiko, dosta toga će zavisiti od toga kako sudija bude gledao na štakorisanje gostiju, ako ne bude tolerisao, trebalo bi sve da bude okej. Jako sam želeo da Bobi konačno da gol na Enfildu da skine sebi pritisak, dosta bi značilo pred sredu.

Link to comment

Copi, mozemo da vadimo statistiku proslih utakmica ali je fakat da igramo uzasno i apsolutno predvidljivo. Ja mislim da pool do 25. minuta nije ušao u 16 kamoli šutnuo u go. Lopta se gubi na bilo kom delu terena, jedino što radi su kratki pasovi i to izmedju odbrane i sredine. Procenat centarsuteva 13%, procenat dugih lopti 8%, oba gola data njihovom neiznudjenom greškom. Slažem se sa ako ako sudija protiv Atleta bude nasedao ima da se smorimo.

 

I rekoše u komentaru na bt sportu da od kad se Henderson povredio više nema ko da im se dere po terenu.

 

 

 

 

Link to comment

Ne kažem da je odigrao dobro, nego priačm samo o intenzitetu i pristupu - tačno koliko treba za pobedu. I da je Bornmut dao drugi gol, gledali bi smo onaj ludački pritisak koji bi (valjda) urodio plodom. Ali da, daleko je to od toga da mi uliva sigurnost. Ako se Hendo vrati, mirniji sam bar 20%.

 

Link to comment

Pretpostavljam da ce protiv Atleta da zapnu malo vise ali se tacno vidi boljenje one stvari kad je PL u pitanju. Mene vise brine sto poslednjih mesec dana konstantno previse grese u dodavanjima, narocito u poslednjoj trecini.

Link to comment

Ovo danas od Atletika protiv Sevilje uliva malo nade protiv bazendzija, ja cak mislim da igrati samo sa jednim napadacem, ne verujem da ce igrati Feliks, 

Link to comment
1 minute ago, Majo said:

Ovo danas od Atletika protiv Sevilje uliva malo nade protiv bazendzija, ja cak mislim da igrati samo sa jednim napadacem, ne verujem da ce igrati Feliks, 

 

Ako i taj jedan napadač bude igrao :lol:

 

Očekujem jedan od većih autobusa u istoriji.

Link to comment

Au, autobus, sudija će da nasedne na Atleti fore...jel ovo prvi put u istoriji da se unapred kuka zbog eventualnog ispadanja :D

 

 

Link to comment

Pa ako kojim cudom Atletiko uvali jedan gol, cao djaci :fantom: btw, cini mi se da Atletiko nikad nije ispao posle pobede od 1;0 u prvoj tekmi,

Link to comment
9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Au, autobus, sudija će da nasedne na Atleti fore...jel ovo prvi put u istoriji da se unapred kuka zbog eventualnog ispadanja :D

 

 

 

Dobro de, ipak Liverpul jos uvek nije na nivou Reala da tri puta uzastopno ima priliku da bude prvak Evrope :fantom:

Link to comment
10 minutes ago, Majo said:

Pa ako kojim cudom Atletiko uvali jedan gol, cao djaci :fantom: btw, cini mi se da Atletiko nikad nije ispao posle pobede od 1;0 u prvoj tekmi,

prosle sezone su ispali nakon 2-0, ili se to ne racuna jer nije 1-0? :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...