Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ne znam kako se kod tebe zove kad odbrambeni zamahne da udari loptu, a umesto nje udari igrača. Kod mene je to faul. [emoji3] Otprilike najočigledniji penal koji sam video skoro. Bila je samo dilema da li je Orije pipnuo bar malo lopte, a nije. Penal nad Sterlingom je ono fifti-fifti odluka.

Promašio je loptu ali nije udario igrača. Kad je već spustio nogu ovaj je pao preko njegove, ne zato što je morao da padne nego da bi ižickao penal.Sterling je dibidus smejurija, bez ikakve namere da bilo šta drugo uradi nego da padne. A čak je i to počeo pre nego što ga je loris dotakao.

U duhu igre je da se prekršaji sviraju kad se igrač osujeti u jebenom pokušaju da uradi nešto dobro za ekipu, a ovaj opalio for iz sve snage u reklamu i pada i pre nego što ga je iko dotakao i sad treba forenzičariti pipnuo li ga je ovaj ili ne.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Promašio je loptu ali nije udario igrača. Kad je već spustio nogu ovaj je pao preko njegove namere ne zato što je morao da padne nego da bi ižickao penal.
Sterling je dibidus smejurija, bez ikakve namere da bilo šta drugo uradi nego da padne. A čak je i to počeo pre nego što ga je loris dotakao.
U duhu igre je da se prekršaji sviraju kad se igrač osujeti u jebenom pokušaju da uradi nešto dobro za ekipu, a ovaj opalio for iz sve snage u reklami i pada i pre nego što ga je iko dotakao i sad treba forenzičariti pipno li ga je ovaj ili ne.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Od А do Ш 

Link to comment

Prilično besmislen drugi žuti, ovo jedva da je bio i faul.

 

Ali koji im je Aspas onako maestralno izveo korner?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
23 minutes ago, kralj said:

Promašio je loptu ali nije udario igrača. Kad je već spustio nogu ovaj je pao preko njegove, ne zato što je morao da padne nego da bi ižickao penal.Sterling je dibidus smejurija, bez ikakve namere da bilo šta drugo uradi nego da padne. A čak je i to počeo pre nego što ga je loris dotakao.

U duhu igre je da se prekršaji sviraju kad se igrač osujeti u jebenom pokušaju da uradi nešto dobro za ekipu, a ovaj opalio for iz sve snage u reklamu i pada i pre nego što ga je iko dotakao i sad treba forenzičariti pipnuo li ga je ovaj ili ne.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

 

 

Potpis, potpis, potpis.

Link to comment
12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam o čemu pričate tbh, Aguero se zagradio, ukopao sa obe noge, ovaj ga čuknuo, eo

 

 

 

Pa od tog čukanja baba moja ne bi pala, a ne Aguero koji bi na nogama izdržao streljanje.

Ovde je verovatno reagovano na to što je Din pokazao da je Orije igrao loptom, a ovi iz VARa javii da nije.

Edited by kralj
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...