Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ma da, potpuno mi je nerealan scenario da Robertson kao "najbolji levi bek na svetu":

 

1) Ne vidi Longa ispred sebe i dodaje kroz njega golmanu (ovo što tvrdi 189)

2) Uopšte pokušava backpass u peterac iako su na 7-8 metara od gola bar trojica igrača Sotona

 

Malo mi to neozbiljno za ovaj nivo fudbala, pogotovo za njega koji je osvedočena sigurica.

 

Penali i za Liverpul i za Soton su debatable, mada mislim da su dobre odluke, i Bobi i Ings su prelako pali.

Vraćao je golmanu jer je najveći greh u modernom fudbalu da se lopta izbaci u aut ili korner. Racionalno je bilo da da je samo ćušne u korner ali ne. S druge strane golam takođe neće da nekontrolisano izbaci loptu  pa je hvata :huh: Ono je uvek i svuda indirekt.

Link to comment
6 minutes ago, Bogotac said:

Ole ovim ubacivanjem od starta Bruna,pokazuje u kakvom je panika modu,no imamo mi mnogo vece probleme od njega.

 

Wudvord out

Glejzeri out

 

Ovo.

 

Najavili su navijaci da ce danas u 58. minutu da napuste stadion pa je morala malo da se gasi vatra Brunom. To je razlog sto je ovo prva (mozda ne ali retka) Wudwordova tekma a da nije bio u lozi. Publika ocekivala da je potpisan novi Ronaldo a potpisan je izgleda nizi, introvertni Pogba

Link to comment

Overrated igrac na kog su bacene velike pare,prosto svima je jasno sta se desava,slicno kao i sa Arsenalom i Kroenkeom,Ameri su postavili Wudvorda da se pita i za igrace iako nema pojma o tome da bi kontrolisao pare,sto je i njima najbitnije,rewenue je i dalje veliki,lova koji uzimaju na godisnjem nivou velika,na kraju ce zavaliti klub nekome i opet zaraditi a trenutak se blizi ,posto love nece biti jos dugo sa ovakvim rezultatima,a i pobuna je krenula medju navijacima,treba spremati odstupnicu.

 

Jesu otisli navijaci u 58 minutu,makar deo njih?

Link to comment

Nije niko otisao. U 58 minutu bio minut aplauza za nastradale 58. godine u Minhenu, pretpostavljam da je bilo planirano posle toga. Junajtedov revenju se iz godine u godinu smanjuje. Liverpul je recimo povecao na 550 miliona, Junajted je pao od 900 na 700. Jos godinu dana i Glejzeri ima da prodaju klub zbog gubitaka.

Link to comment

Dobar detalj je uocio "reditlj prenosa" ali pijano kljuse sa SK ga nije prepoznao - u 58min je u kadru bio Bobi Charlton sa gospodjom, a onda par minuta kasnije su u kadru bile 2 prazne stolice na kojima su pomenuti sedeli. Protest kao takav nije uspeo i verovatno nece, ali eto bar je legenda kluba izrazio svoje misljenje o trenutnoj situaciji u klubu. Ipak vise bi me interesovalo gde je bio SAF.

 

A sto se tice prihoda UTD jeste regresiao sa prvog na trece mesto (u korist Reala i Barse) ali je Live i dalje iza na tek sedmom mestu. Mada je sve to relativno obzirom da je jebeni WHU u prvih 20 klubova Evrope po prihodu.

Link to comment

Jebeš prihode ako bacaš pare i imaš tim kojem u svakom momentu u poslednjih sedam godina treba bar pet novih igrača.

Edited by napadaj
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

A sto se tice prihoda UTD jeste regresiao sa prvog na trece mesto (u korist Reala i Barse) ali je Live i dalje iza na tek sedmom mestu. Mada je sve to relativno obzirom da je jebeni WHU u prvih 20 klubova Evrope po prihodu.

 

Nije Liverpul slucajno izabrao Najk da im bude sponzor. Gomila para Junajtedu ide od prodaje dresova a Balans nema tu mrezu da je pokrije. 100 miliona godisnje plus procenti + hajp oko Herr Kloppa i ovakve tuzne igre junajteda i eto belaja vec za godinu dana.

Link to comment
Just now, Zlurad said:

 

Nije Liverpul slucajno izabrao Najk da im bude sponzor. Gomila para Junajtedu ide od prodaje dresova a Balans nema tu mrezu da je pokrije. 100 miliona godisnje plus procenti + hajp oko Herr Kloppa i ovakve tuzne igre junajteda i eto belaja vec za godinu dana.

 

Ne treba to tako da posmatras. Ako UTD pravi, recimo, preko pola milijarde prihoda po sezoni i Glejzeri su zadovoljni tom cifrom onda ih se rezultati na terenu  i ne tiču (cega smo svedoci od odlaska SAFa). 

 

Sa druge strane Liverpul gomila prihode na bazi rezultata (pare od osvajanja LŠ), popularnosti trenera i igraca, atraktivnosti za velike sponzore (NIKE), sve ono sto je UTD radio pre X godina.

 

Naravno tu mislim na skoriju proslost tj. od osnovanja PL i LŠ otprilike.

Link to comment

(against) Moderni fudbal ti je sve u ponudi i potraznji. Trenutno je najhajpovaniji tim na svetu Liverpul, izuzimajuci tu Real i Barselonu koji imaju svoje debelo uporiste u Latinskoj Americi + #mbappe2020 i Neimara koji dominiraju trzistem.

 

Sam si rekao da se rezultati na terenu nesto racunaju, popularnost igraca, trenera nesto racunaju. Sve ono sto je ManUtd radio pre X godina radi Liverpul sada, ukljucujuci tu drustvene mreze koje nisu bas bile popularne tih SAF-ovih godina. ManUtd ima opasnu tendenciju opadanja dopadljivosti kod sirokih narodnih masa dok Liverpul ima suprotno.

 

Sada da, Liverepul gomilu para dobija kroz pametne prodaje i kupovine igraca ali i kroz marketing koji hoce da prosiri saradnjom sa Najke. Svi ostali iz Premijer lige miljama daleko, jer niti imaju igrace, trenere pa i ako imaju rezultate igra im je nikakva. Moderan fudbal (against).

Link to comment
9 hours ago, Zlurad said:

(against) Moderni fudbal ti je sve u ponudi i potraznji. Trenutno je najhajpovaniji tim na svetu Liverpul, izuzimajuci tu Real i Barselonu koji imaju svoje debelo uporiste u Latinskoj Americi + #mbappe2020 i Neimara koji dominiraju trzistem.

 

Sam si rekao da se rezultati na terenu nesto racunaju, popularnost igraca, trenera nesto racunaju. Sve ono sto je ManUtd radio pre X godina radi Liverpul sada, ukljucujuci tu drustvene mreze koje nisu bas bile popularne tih SAF-ovih godina. ManUtd ima opasnu tendenciju opadanja dopadljivosti kod sirokih narodnih masa dok Liverpul ima suprotno.

 

Sada da, Liverepul gomilu para dobija kroz pametne prodaje i kupovine igraca ali i kroz marketing koji hoce da prosiri saradnjom sa Najke. Svi ostali iz Premijer lige miljama daleko, jer niti imaju igrace, trenere pa i ako imaju rezultate igra im je nikakva. Moderan fudbal (against).

 

A Pep i Citi?! :huh: Pa oni imaju i trenera i igrace plus Arape koji su rupa bez dna.

Zanemarujes sve sem tekuce sezone, tj. ti racunas od finala LS 18/19 do danasnjeg dana.

 

Slazem se da je oko Livea najveci hajp jer je to bio zicer za uskociti u vagon, tradicija, visedecenijsko mucenje u PL, ludilo u Istambulu, legenda Dzerard, smeker Robi Fauler, Dalglis kao trener u jednom periodu.

Pa svakako niko nece reci "e, ali ja navijam za Lester, Citi, Chelski, jos od 1995."

 

Link to comment

Brexit FC nas zasad uspješno prebija, dijelom i zato što je zbog visine krenuo Guendouzi umjesto Torreire. Pepe na klupi, mrtvi Lacazette na CF, Martinelli bačen na desno krilo da bi Auba mogao ići lijevo. Mustafi i Luiz kao provjerena kombinacija u srcu odbrane sa lakom konjicom Bellerinom i Sakom na bokovima. Ne znam šta bi Arteti da razbija osovinu Saka-Martinelli na lijevoj strani, tu smo odigrali sav dobar napadački fudbal unazad mjesec dana.

Link to comment
6 minutes ago, ArleKino said:

Brexit FC nas zasad uspješno prebija, dijelom i zato što je zbog visine krenuo Guendouzi umjesto Torreire. Pepe na klupi, mrtvi Lacazette na CF, Martinelli bačen na desno krilo da bi Auba mogao ići lijevo. Mustafi i Luiz kao provjerena kombinacija u srcu odbrane sa lakom konjicom Bellerinom i Sakom na bokovima. Ne znam šta bi Arteti da razbija osovinu Saka-Martinelli na lijevoj strani, tu smo odigrali sav dobar napadački fudbal unazad mjesec dana.

 

Artetine vrece za boks nisu dale rezultat?! :huh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...