Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, John Coltrane said:

jel to duh Vengera i dalje luta Emiratima-vidim Sedrik vam dolazi povredjen, ni manje ni vise nego ligamenti :isuse:

 

Ne znam na koje ligamente misliš, Arteta je rekao da prekosutra neće igrati jer ima mali problem sa zadnjom ložom.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

United za napad lovi Ighala. Sestra (42) mu je umrla prošli mjesec, živi u Kini gdje je prvenstvo odgođeno zbog koronavirusa i još mu samo treba da dođe u United.

Link to comment
59 minutes ago, ArleKino said:

United za napad lovi Ighala. Sestra (42) mu je umrla prošli mjesec, živi u Kini gdje je prvenstvo odgođeno zbog koronavirusa i još mu samo treba da dođe u United.

Oni nisu normalni,a i Bruno mislim da nije igrač koji može voditi Junajted,iako ga gotivim.Deluje mi kao igrač za "manje" klubove.Mislim možda i može,ako im prva dva mesta nisu u planu u budućnosti.

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne znam na koje ligamente misliš, Arteta je rekao da prekosutra neće igrati jer ima mali problem sa zadnjom ložom.

 

 

C16DD592-0C33-4EDE-9A38-E480524DD0AD.jpeg

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

 

Sad gledam SKY ide presica™ Lampara. Deluje kao da mu spremaju nogu, pa da neko ozbiljniji/zvucniji gradi tim od leta tj. dovede svoje igrace.

Toliko se, jos od leta, pricalo o januaru koji moze puno znaciti Chelskiju, a onda corak.

ne znam, sve vise gubim volju da pratim ovu ekipu dok ne dodje do nekog konkretne promene.

 

potrosili onoliko para i vremena i svega da skinu zabranu i oni dovedu tacno 0 igraca. 

Link to comment
20 minutes ago, John Coltrane said:

 

 

C16DD592-0C33-4EDE-9A38-E480524DD0AD.jpeg

 

Nije to ništa strašno. Vratiće se nakon ovog februarskog intermezza.

 

Opet, moguće je da smo ga doveli samo jer se radi o nekoj Ramadani(tm)-šemi jer je Kia Joorabchian u priči.

 

Elem, Angelino odlučio otići u tim koji se bori za titulu i potpisao za RB Leipzig.

 

Propao transfer Wiganovog Robinsona u Milan.

 

Newcastleu propalo dovođenje Soumarea.

Link to comment

To je to. Kad udare mlados' i iskustvo u spici napada...

 

 

BREAKING NEWS

Manchester United have reached an agreement with Odion Ighalo on personal terms and salary over a six-month loan from his parent club, Shanghai Shenhua, with an option to buy the 30-year-old.

 

Link to comment

Šefild doveo Panosa Retsosa na pozajmicu iz Bajera. Dosta interesantan prelazni rok Vajldera, ako uzmemo da je na postojeću bazu koju 95% čine britanski igrači, dodao Norvežanina, Nizozemsrbina i Grka.

Link to comment

 

1 hour ago, kipo said:

Sto neko rece, kako ce stici ovaj iz Kine ili medicinski tim u Kinu do kraja prelaznog, i zar ne treba potom u karantin 2 sedmice?

 

Kakav karantin, vidiš da je ideja da se ubrza pandemija i otkaže prvenstvo pre nego što LFC uzme titulu :mad: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...