Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, kipo said:

Ako je zaista tako dobar sto svi pricaju, cijena je prihvatljiva - 65M sigurnih + 15M ako bas pokida, dobije nagrade, udje u 3 za zlatnu loptu i Junajted se plasira u CL. Ali jebes junajtedove pare, bilo bi divno da opravda povjerenje i bude bar koristan. Sigurno opcija ispred Pereire i Lingarda, tako da odmah dobro.

 

Inace, sad gledam, ovo je tek 6. pojacanje Junajteda u protekla 4 prelazna roka. Kad se podvuce crta, ako Pogba ne ode na ljeto, jos tri igraca (Rajs, Sanco i napadac razbijac) i to je to. Odlican, mlad tim, a Oleu sta bog da.

 

Uz dužno poštovanje, ali ja stvarno ne vidim odakle taj optimizam po pitanju Sanča dolazi.

 

Link to comment

Zar nije ovaj lik neki CM, Dani Ceballos za sirotinju, pozicija na kojoj UTD već ima Pogbu? Kad pogledam Junajtedov vezni red, nakon što ode Matić, jedini DM je nominalno Fred, mada svi znamo koji su dometi dotičnog. Hoću da kažem, zar nije Solšeru neophodniji neki gromadni defanzivno orijentisani razbijač umesto ovog rahitičara?

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zar nije ovaj lik neki CM, Dani Ceballos za sirotinju, pozicija na kojoj UTD već ima Pogbu? Kad pogledam Junajtedov vezni red, nakon što ode Matić, jedini DM je nominalno Fred, mada svi znamo koji su dometi dotičnog. Hoću da kažem, zar nije Solšeru neophodniji neki gromadni defanzivno orijentisani razbijač umesto ovog rahitičara?

 

bruno je valjda 8/10, ali s obzirom ko je do sad igrao desetku u junajtedu kapiram da je pretežno za to mesto doveden. trebalo im je to svakako, ali treba im i taj destroyer osim ako ne misle da se ozbiljno uzdaju u mektominija.

 

evo prodaće im naši najboljeg u ligi za 250m i svi sretni. junajted ima najboljeg prve 3 utakmice dok ga ne pokvari, brendanara to reinvestira i uzme sve titule ovog sveta. :sleep:

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Uz dužno poštovanje, ali ja stvarno ne vidim odakle taj optimizam po pitanju Sanča dolazi.

 

Mislis zasto bi on u Junajted? Pa valjda je u odlicnim odnosima sa Rasfordom i na okupljanju reprezentacije radice svi na tome, a Junjated moze platiti sve. Nije tesko zamisliiti kakva bi to paklena saradnja bila.

 

15 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zar nije ovaj lik neki CM, Dani Ceballos za sirotinju, pozicija na kojoj UTD već ima Pogbu? Kad pogledam Junajtedov vezni red, nakon što ode Matić, jedini DM je nominalno Fred, mada svi znamo koji su dometi dotičnog. Hoću da kažem, zar nije Solšeru neophodniji neki gromadni defanzivno orijentisani razbijač umesto ovog rahitičara?

 

Pogba mozda ide na ljeto, a bice povreda i dogodine. Ako ostane Pogba, nece Lingard/ Pereira sigurno, Mata ne znam koliko jos moze i hoce. A taj defanzivni vezni razbijac bi bio Deklan Rajs, koji moze i grati i stopera za nedaj boze, pa trener ima u svakoj situaciji formaciju za sta je potebno.

 

To bi bilo idealno al jebiga, nisam ja Glejzer.

 

11 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

evo prodaće im naši najboljeg u ligi za 250m i svi sretni. junajted ima najboljeg prve 3 utakmice dok ga ne pokvari, brendanara to reinvestira i uzme sve titule ovog sveta. :sleep:

 

Sad nece vjerovatno ali hoce on u Junajted i dalje. Nego, jel to deklarises vase ispred shitija cim brod zaskripi, sta ce Pep misliti o tebi?

Link to comment
24 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zar nije ovaj lik neki CM, Dani Ceballos za sirotinju, pozicija na kojoj UTD već ima Pogbu? Kad pogledam Junajtedov vezni red, nakon što ode Matić, jedini DM je nominalno Fred, mada svi znamo koji su dometi dotičnog. Hoću da kažem, zar nije Solšeru neophodniji neki gromadni defanzivno orijentisani razbijač umesto ovog rahitičara?

 

B.Fernades je Xavi/Inijesta glavom i bradom za Sebaljosa. UTD ima Pogbu samo na papiru. Domete Freda tek sad otkrivamo, sto je velika zasluga njega samog ali i Murinja koji ga je doveo i nije znao da ga "upotrebi" - od komicnog do odlicnog. Matic je sinoc odigrao odlicno (iskljucenje je stvarno bilo suludo uzimajuci u obzir prvi zuti i kriterijum Kevina Frenda tokom celog meca) i ceo januar mu je igra na visokom nivou, opet greska Olea sto ga je od pocetka sezone stavio u drugi plan (plus povreda svakako). MekTomini je pokazao da moze da igra u oba smera, ali ni njega nece biti bar jos mesec dana.

 

edit: Mozda si sinoc propustio tekmu na Etihadu, ali ono je bila pokazna vezba sta najvise nedostaje ovom timu UTDa - klasinca 10ka koja ce poslati zavrsni pas i pocepati odbranu ili sutirati van 16m, narodski receno sa distance. Lingard je poceo i usrao motku (puno izgubljenih lopti i duela, a u napadu uvek potez vise, sudaranje sa protivnickim branicima™, nesvesnost prostora u kom operise), a Andreas Pereira usao da ga zameni ali bez ikakvog efekta.

Dakle B.Fernades je ono sto navjise treba UTDu u ovom trenutku.

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Nego, jel to deklarises vase ispred shitija cim brod zaskripi, sta ce Pep misliti o tebi?

 

nah

 

1. pep

2. brendan

3. uža familija

4. prijatelji

368. šira familija

9998. ppp

 

Link to comment

Fala na objašnjenjima. Čitao sam skoro o njemu, i kao da je pisalo da on više voli da se vraća po loptu i odatle kreira, da nije klasična desetka. I dalje mislim da Pogba uz jednog razbijača mogu odlično da nose bilo koji vezni red, no dobro, ne znam koliko se njemu igra za vas trenutno.

Link to comment
47 minutes ago, John Coltrane said:

budi slobodan podeli sa nama to o cemu pises

 

Pored osnovne cene Sporting dobija po milion evra na svakih 5 utakmica koje zapocne, do 25. utakmice. 5 miliona evra ako se utd u narednih 5 godina plasira u Ligu Sampiona, 5 miliona ako udje u prvih 3 za Balon D'Oro, ako bude kapiten tima 3 puta..sve u svemu klauzule pored 55 miliona evra maksimalno mogu da budu 25 miliona. Kao na fm-u je vise bilo kako je rasporedjeno da se ne plati cifra odjednom, vec u instalacijama.

 

Bruna je i Klop merkao i bio bas povezan da predje u Liverpul kad je otisao Kutinjo, i to od izvora koji su Tier 1 za Liverpul. To je taj Kutinjovski tip igraca: igra desetku, ima dribling, sut, cepa odbrane, povezuje linije. Ja sam se bio radovao vestima da ce da predje u Liverpul ali na zalost ili srecu se to nije desilo.

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Sander Berge u Šefildu! Vajlder skroz u FM modu :D

 

 

Belac DM od 195cm? Ajd i to da vidimo. Bio je onaj Eirik Bakke iz Lidsa, Norvežanin sličnih atributa.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Priča se da Liverpul završava Haverca (malo da dopunimo veče zanimljivim tračevima)

 

Nah, na leto. Mada iskreno, na leto. Sta ce nam kad je tu Taki?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...