Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Da, još nešto: znam da je liga tradicionalno naklonjena škotskoj đubradi kojoj prezime završava na -son, ali Robertson je svejedno morao dobiti crveni za onaj start na gležanj.

Link to comment
35 minutes ago, ArleKino said:

Da, još nešto: znam da je liga tradicionalno naklonjena škotskoj đubradi kojoj prezime završava na -son, ali Robertson je svejedno morao dobiti crveni za onaj start na gležanj.

 

Bio je brži i izbio je loptu, Tanganga je prosto zakasnio. 

 

 

Link to comment
58 minutes ago, ArleKino said:

Da, još nešto: znam da je liga tradicionalno naklonjena škotskoj đubradi kojoj prezime završava na -son, ali Robertson je svejedno morao dobiti crveni za onaj start na gležanj.

Crveni je ono Mlađeg Obame. Ovo je žuti, pogotovu kod Atkin-sona.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Bio je brži i izbio je loptu, Tanganga je prosto zakasnio. 

 

+1

Da se složim i sa Kopijem jednom 😃

 

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Dobar Liew na temu Specijalnih Spursa: https://www.theguardian.com/football/blog/2020/jan/12/tottenham-liverpool-jose-mourinho-cynicism-supporters-fear

Quote

 

Admittedly, Mourinho has had some past success in nullifying the threat of Salah. Alas, leaving him on the bench at Stamford Bridge for a year and then sending him on loan to Fiorentina is no longer a viable option. :D And so in the face of Liverpool’s famous front three, Mourinho offered up a jaunty bespoke solution: a double right-back, with Serge Aurier playing just ahead of the 20-year-old debutant Japhet Tanganga.

 

Excuses are beginning to supplant expectations. A culture of pessimism and restraint is taking hold, in which losing 1-0 at home with 33% possession can legitimately be sold as an encouraging sign of progress. The motto of the new Tottenham may as well be “To Play Two Right-Backs Is To Do”.

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Bome opasno smrdi na čempionšip na Vitalitiju dogodine, ovo ne valja ništa. Can't see howe™ they'll turn this around...

 

Sjajno. 1 smaracki klub manje u PL.

Link to comment
6 hours ago, John Coltrane said:

 

Sjajno. 1 smaracki klub manje u PL.

 

Čekaj, kako je to tačno klub smarački, a na njihovim utakmicama prošle sezone je viđeno ukupno najviše golova? Zar to nije upravo suprotno od "smarački"? Bili su sedmi po broju datih golova ffs

 

 

Link to comment

Pa biće da je to, jer Bournemouth inače igra vrlo dopadljiv, ambiciozan, napadački fudbal. Ne znam šta je "smarački" u tome da uvek napadaš sa četvoricom-petoricom?

 

Do ove sezone su se provlačili igrajući tako otvoreno, sad su ih upropastile povrede i pokušaji uterivanja lojalnosti u Frejzera...

Link to comment

Bornmut je Liverpul u poređenju sa nekim drugim klubovima da ih ne spominjem. Mislim po lepoti i gledljivosti fudbala naravno, ne po rezultatu.

Link to comment

I jedni su od retkih koji su došli u PL da se nadigravaju, a da ih to nije koštalo ekspresne karte nazad u Brod. Posle su to uradile i Vulve. Uvek će mi biti žao što ona ekipica Blekpula sa Čarlijem Adamom nije duže potrajala u PL. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...