Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kakva uvreda, yurusarenai! :mad: 

 

Nije loš za sada mada nije ništa ni posebno, Everton vidno bolji.

 

Japanac inače na poziciji Firmino, Origi levo a mali Eliot desno (preko koga ide većina napada).


Sto Firmino kad je Japanezer krilo?

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Sto Firmino kad je Japanezer krilo?

 

Japanezer je univerzalac, igra pozicije #7, #9, #10, i #11, a kažu da je za Salcburg najopasniji bio kao desetka. 

 

Ja sam računao da ga Klopp dovodi da imao ko da mu odmeni Salaha i Manea, ali eto, prvo ga je probao umesto Firmina.

 

Meni je interesantnije da nema mesta za Brewstera koji je klasični CF, opet je ostao na klupi. U pripremnom periodu je pokidao, dao gol valjda na svakoj utakmici koju je počeo, ali tokom sezone jedva da ga ima u kupovima kada deca igraju. (Prvom timu naravno nije ni prismrdeo.) :sad: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Japanezer je univerzalac, igra pozicije #7, #9, #10, i #11, a kažu da je za Salcburg najopasniji bio kao desetka. 

 

Ja sam računao da ga Klopp dovodi da imao ko da mu odmeni Salaha i Manea, ali eto, prvo ga je probao umesto Firmina.

 

Ma, lupetaju. Gledao sam RBS sigurno 10tak puta ove polusezone (u AUT BundesLigi i u LS) i u 90% slucajeva su on i Okudzava na krilima, Minamino desno. Cak se ne secam da su uopste igrali sa "klasicnom desetkom" ili ti AMC -om.

Link to comment

Ne znam, u LŠ je protiv Liverpula definitivno igrao desetku. U gostima je ušao sa klupe na 3-0 i zamalo sam preokrenuo meč, kod kuće je čak počeo utakmicu tik iza Halanda i onog Korejca. 

 

Meni deluje kao Lallana tip igrača, ne baš profilisan.

Link to comment

Bas kao lalana samo mislim da ne moze bas da igra toliko nazad. S obzirom da je imao 3 treninga sa igracima prvog tima, od kojih su trenutno na terenu samo Origi i Lalana malo je zbunjen jer ne zna ko gde trci, gde tacno treba da stoji te cenim da za jedno par utakmica ima da se vidi potencijal. Ne igra na poziciji Firmina, to tesko ko moze da igra vec neku kombinaciju Salaha za siromasne.

Link to comment

zašto klop ne može nikad da ispoštuje instituciju fa kupa? dok je igrao lš nije rotirao ništa, sad mora komplet nova postava....ja bih za to kažnjavao :fantom:

 

edit - oduzimanje nekih 15 bodova zvuči pošteno

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Gojko čita sa Vikipedije ko je desni bek Liverpula ali i dalje ne uspeva da mu ubode ime, ceni da je "Neco Shay Williams" skraćeno od Nathaniel.

Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa ne može ni Lallana nazad, to samo Klopp nešto umišlja :D 

 

Nego,

 

 

 

Videh ovo, jbt 40 lopti mu potrebno za 15 polja :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...