Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Pri tom Stoke su pre 2 godine imali u squadu najvise osvajaca LŠ od svih PL timova- Bojan, Afelaj, Šaćiri, Flečer i Hese. Pa im ni to nije pomoglo da igraju onakav nefudbal.

Mislim da su baš te sezone počeli da menjaju stil igre i počeli da propadaju u isto vreme. 

Link to comment
37 minutes ago, Azdaja said:

Mislim da su baš te sezone počeli da menjaju stil igre i počeli da propadaju u isto vreme. 

 

Kad je Mark Hjuz preuzeo od Pjulisa.

 

 

Ovo veceras je bas frustrirajuce. Ako je izveo drugi tim i imao zelju da ne prodje, koji moj je umarao Rashforda, Megvajera, Lindelofa, Freda...

OK baca karte za polutku protiv Citija u utorak, onda posalji trece pozivce da casno izgube kod Vulvsa.
Ociglednu razliku su napravili Mutinjo i Himenez, sto se ne moze reci za ulazak Rashforda i Freda.

Link to comment
25 minutes ago, napadaj said:

Igrač Port Vejla koji je večeras dao gol Sitiju pre šest meseci:

 

 

I naravno da je Stouns igrao danas. :lolol:

 

LOL 

Neki su to odmah videli.

Link to comment

Džon Stouns, reprezentativac Engleske koji ne može da se izbori za poziciju u timu pored matorog kiksare Otamendija i Fernandinja, veterana koji je igrač sredine terena.

Link to comment

Evo je trigonometrija na Stamford Bridžu...mislim da je ok da se ovaj penal poništi jer nije ni bilo faula

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Kako igra japanski Son? Pratim na preskoke, vise zbog Karlita.

 

Kakva uvreda, yurusarenai! :mad: 

 

Nije loš za sada mada nije ništa ni posebno, Everton vidno bolji.

 

Japanac inače na poziciji Firmino, Origi levo a mali Eliot desno (preko koga ide većina napada).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...