Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

8 hours ago, Weenie Pooh said:

 

E neka si nam ti već upisao pobede™ protiv Totenhema, Sekte, Vulvsa, Prslina, Sotona, Noriča, opet Prslina, Votforda, Bornmuta, Evertona, i Palasa. Aferim.

 

Pardon, hteo sam reći neporaza, jasno :)

Link to comment
5 hours ago, Jean-Luc Picard said:

I posle Stoke-a Stoke...odnosno Šefild U.

Ти да рекнеш коју за ТВ.:yawn2: За разлику од оних кловнова за које ти навијаш Шефилд игра фудбал и то озбиљан. А немају поклоњен фенси стадион вредан пар стотина милиона фуната.

Link to comment
5 hours ago, porucnik vasic said:

Ти да рекнеш коју за ТВ.:yawn2: За разлику од оних кловнова за које ти навијаш Шефилд игра фудбал и то озбиљан. А немају поклоњен фенси стадион вредан пар стотина милиона фуната.

 

Videli smo sinoć kako igraju fudbal. Na 0:0  da ne prime prvi. Na 1:0 da ne prime drugi.  Na 2:0 da ne prime treći...ako ti je to ozbiljan fudbal moj poručniče, onda ti ja ne mogu pomoći. 

Link to comment

Ne može se njima previše zameriti, prva sezona je uvek borba za goli opstanak, a igra na gol manje je nekako put kojim se najčešće ide. Veći je smor kad tim poput Barnlija koji je tu x sezona i dalje gaji taj antinogomet.

Link to comment
10 hours ago, John Coltrane said:

Shefild igra atomski fudbal za 90% lige, obzirom na trenera i squad (bez namere da podcenim ikoga).

Тачно. То је тако очигледно да то признају не само новинари, већ и тренери противничких екипа. Ко зна Жан Лук.

Link to comment

Ja sam napisao da su novi Stoke, menščini...A Stoke je igrao manje više sličan fudbal ovom što igra Šefild, i bio jedno vreme prilično uspešan. Šta od navedenog nije tačno?

Link to comment

Pričamo o timu koji je sačinjen od Championship-igrača i škarta iz Premier League. Šta da rade na Anfieldu gdje je i Rukso dobio trojku? Da krenu na sve ili ništa pa popiju 5-6 komada?

 

Wilder ima svoju filozofiju od koje ne odstupa, dobro drilan tim koji ima svoj identitet i igrače koji provode zacrtane stvari. Ova sezona pokazuje da, ako imaš te elemente, možeš premostiti nedostatak individualne kvalitete.

 

Brexit FC koji spominje @Mindaugas Žukauskas je na sličan način opstao sve ove godine, s tim da im je individualni kvalitet premali da bi se nosili sa timovima iz Top 6. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...