Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

12 hours ago, napadaj said:

A taman sam mislio da će Matić konačno da ode negde.

 

Nek ide, mogu dovesti Rajsa :fantom:

 

Juce super rezultati do sinocnjeg. Jbg

Link to comment
11 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam kako da se osećam nakon ove pobede, s obzirom da je i jedan Partizan nadigrao Mančestu... :unsure:

 

Ne cudi ovaj poraz uopste, mi smo ionako navikli da deljemo samo ove iz top 6 :nobles:

Pospremicemo ga u onu fioku sa raznim Votfordima, Bornmutima, Njukaslovima i VestHemovima :fantom:

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

sta ox je opet povredjen?

 

Povređen je ali ovog puta srećom nije ACL nego ankle sprain, nadaju se da će biti u postavi do kraja januara. (Još se ne zna koliko je ozbiljno sjebao članak, ali hodao je do svlačionice a posle je bio na štakama.)

 

Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:

Calum Chambers pokidao ASL, pauzira 6-9 meseci. Kao Ox. Arsenalove (i ex) bas kenja sa ovom povredom

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

 

Unazad 15 mjeseci otišli sa tom ili sličnom ozljedom Holding (v Man U), Welbeck (v Sporting), Bellerin (v Chelsea) i Chambers (v Chelsea). Tri od četiri najbolja odbrambena igrača.

 

Chambers ima nešto zajedničko sa Oxom - oba transfera je Arsenal napravio sa Sotonom (pun intended).

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Meni i dalje nije jasno, da mi sa skoro neogranicenim budzetom, nismo mogli sklopiti tim kao klinac na menadzeru.

 

Jedno je dovesti world class igrace, a drugo je imati trenere koje je vreme pregazilo (kako se nazalost pokazalo i za Murinja). LVG je posle nas otisao u penziju, a Murinjo i zvanicno poludeo.

Pitanje je koliko se ima poverenja u Olea i koliko ce biti strpljivi. Kao i da li ce neki od potencijalnih zelja brzo biti free.

 

Od januarskog roka ne ocekujem puno, kao ni do sad nema tu nekih bombi™ koje previse uticu na igru. Zato je leto njegovo, ako ga doceka na klupi UTD, pa da vidimo da l' je nindza ili mindza.

Link to comment
32 minutes ago, John Coltrane said:

 

Jedno je dovesti world class igrace, a drugo je imati trenere koje je vreme pregazilo (kako se nazalost pokazalo i za Murinja). LVG je posle nas otisao u penziju, a Murinjo i zvanicno poludeo.

Pitanje je koliko se ima poverenja u Olea i koliko ce biti strpljivi. Kao i da li ce neki od potencijalnih zelja brzo biti free.

 

Od januarskog roka ne ocekujem puno, kao ni do sad nema tu nekih bombi™ koje previse uticu na igru. Zato je leto njegovo, ako ga doceka na klupi UTD, pa da vidimo da l' je nindza ili mindza.

Meni je zao sto je Di Maria tako nesretno prosao kod nas. Upravo nam fali kreativnost tog nivoa. I Lukaku mi je bio ok, no ja Rashforda ne volim, pa sam mozda malcice subjektivan.:happy:

Link to comment

Kakva nas tekma čeka 04.04. na Emptihadu, gostuje Liverpul u potrazi za famoznom 49. pobedom u nizu. Drago mi je što ću u takvom sudbinskom momentu za AFC, na svojoj strani imati jednog Peparu.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kakva nas tekma čeka 04.04. na Emptihadu, gostuje Liverpul u potrazi za famoznom 49. pobedom u nizu. Drago mi je što ću u takvom sudbinskom momentu za AFC, na svojoj strani imati jednog Peparu.

 

E neka si nam ti već upisao pobede™ protiv Totenhema, Sekte, Vulvsa, Prslina, Sotona, Noriča, opet Prslina, Votforda, Bornmuta, Evertona, i Palasa. Aferim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...