Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, Miljenko said:

Arsenal nas je oducio od fudbala, u prvom poluvremenu. Njihovi navijaci se bune, da im je odbrana losa, a mi nijednu krstenu sansu ne napravismo.

 

to samo nemači pojma i dalje misle da je problem u pojedinačnom kvalitetu igrača, artetara je učio od najboljih, zategnuće on bez problema

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Dzejms zabusava pozadi, AVBisaka kao ubedljivo najbolji branic™ ispada smesan kad krenu Auba-Kolasinac.

Lingarda nema nigde, deluje da je presisao sinoc, ne bi me cudilo da povrati kao onomad Vilson.

Zbog Dzake i Toreire koji su kao pitbulovi ne dolazi do izrazaja ocajni D.Luiz i Grk.


Grinvud ili Pereira moraju sto pre u igru.

 

Link to comment

Rezime posle 1. januara.

 

Liverpul je  uzeo titulu, Lester i Siti će u LŠ. Za 4.mesto će biti najzanimljivija borba bogalja iz velike šestorke i Vulvsa.  Čelzi 36, Junajted 31, Totenhem 30, Vulvsi 30, Arsenal 27. Šefilde i Kristalne Palate ne računam. Četvrti putnik u LŠ bi bio rešen, da Čelzi nije uzeo ukupno bod protiv Vest Hema, Bornmuta, Sotona i Jahanbakša.

Link to comment

Najveći skok i želju za igrom prikazali vreli momci iz Southamptona. 

Očigledno im zima prija, uz Watford vezali par utakmica gde je i dalje dokazano da u PL nema lakih protivnika. (osim kad imaš drakulu za managera, srećom to je rešeno) 

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam kako da se osećam nakon ove pobede, s obzirom da je i jedan Partizan nadigrao Mančestu... :unsure:

 

Ja evo jebem mater onom tikvanu Drakuli koji je tim toliko loše fizički pripremio da u ozbiljnom sistemu kakav bi mogao biti ovaj Artetin igrači nakon sat vremena mole Boga da utakmica završi. 

 

"Lijeni" Özil je pretrčao 11,3 km večeras, malo manje od fenomenalnog Torreire (opet se vraćam na Emeryja koji je od vrhunskog defanzivnog veznog htio da pravi desetku - kakvog igrača nam je umalo otjerao :isuse:). 

 

Kod Artete i Özil i Auba igraju defanzivu kao da im život ovisi od toga. Šteta za onaj poraz od Plavaca, ali idemo dalje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...