Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Jbg, jadni treneri u današnje vreme, od nedelje do nedelje im se vaga znanje, daju dijagnoze. Evo, Željko Obradović trenutno deluje kao najgori trener na svetu, a to je daleko od istine. Šta je Fergi uradio prvih par sezona u Junajtedu? Nemojte zajebavat. Još su sada igrači 100 puta veće primadone, sa 16 ličnih agenata i savetnika. Pa ti to treniraj bato.

 

@John Coltrane

Nije to neka strašna kritika, sličan učinak je imao i Čeh kod penala. Nekim golmanima to slabije ide, ali treba to da se pomene. Penali aside, rekao bih da je DDG malo klecnuo sa formom u poslednje dve sezone, najviše zbog ovakvih neočekivanih errora.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Al kad bi se zajebavali. Tj kad bi trolovali.

 

i opet, čovek je napravio najviše grešaka koje su direktno prouzrokovale primljen gol u poslednje 2 sezone. ne od golmana, od svih igrača. u premier ligi.

 

primera radi na njegovih 9 ederson koji igra riskantno i uvek održava zdrav % kikseva ima 3. totalno mi je bizarno da ja treba sektaša da ubeđujem da je ddg bleda senka u poslednje 2 sezone, valjda vi najbolje znate.

Link to comment

Da li sam samo ja ili su igraci Totehnema postali mnogo "pickastiji" od kad je dosao Murinjo? Previse agresivni, stalno traze kontakte i zute i jos svasta nesto...

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Najgori sudija lige, ovo se sudi i zatvorenih očiju. Gde je on tu video faul u napadu samo bog zna.

Mislim da je sudio ruku Alonsa iz nekog razloga. Još gore. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...