Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Miljenko said:

Nosite ga.:sleep: Najlosiji transfer Barse koga se ja secam. 

Jadn od najboljih transfera Liverpoola, ikada... Uzeli kintu, kupili VVD i Alisona i uzeli CL... I još izbacili Barcu, sve sa igračem koji je tamo otišao...

 

Ja ga ne bih vraćao, ali...

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Jadn od najboljih transfera Liverpoola, ikada... Uzeli kintu, kupili VVD i Alisona i uzeli CL... I još izbacili Barcu, sve sa igračem koji je tamo otišao...

 

Ja ga ne bih vraćao, ali...

 

Ja bih ga uzeo ako hoće Barsa da pokrije bar 50% plate :fantom: 

 

Nema šanse, previše je blamarozno za njih da spizde tolike pare a onda nam još vrate igrača za džabe. Mnogo realnije zvuči ovo da će ga uvaljati pesežeu uz još par njih i novac u zamenu za Neimara - takav transfer je nemoguće precizno kvantifikovati, pa nije lako nikoga optužiti da je bacao pare u bunar.

 

Ali ako kojim slučajem prođe Coutinho Reconquista, valja prodati Manea u Real za 150 miliona i odmah ga pozajmiti nazad, da ne gubi vreme tamo i džabe uči španski. 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Navodno smo dogovorili Sebastijana Halera iz Ajntrahta za 45 miliona....valjda funti....pending medical

 

Dotle tzv. Arsenal ne može da dovede nikog. :isuse: Kako ono brkato smeće nikako da se nađe negdje gdje je tornado, erupcija vulkana ili cunami?

 

Elem, jedna jako pozitivna promjena: H2H postaje prebijač kravate™.

Link to comment
22 minutes ago, ArleKino said:

 

Dotle tzv. Arsenal ne može da dovede nikog. :isuse: Kako ono brkato smeće nikako da se nađe negdje gdje je tornado, erupcija vulkana ili cunami?

 

Elem, jedna jako pozitivna promjena: H2H postaje prebijač kravate™.

 

Evo sad se pojavljuje vest da je krenuo na medical u London, ali da je stigla ponuda drugog PL kluba i da se odjednom premišlja. Možda je Arsenal u pitanju :D

Link to comment

Моја предвиђања за наредну сезону:

 

1. Ливерпул

2. Сити

3. Тотенхем

4. Евертон :fantom:

5. Јунајтед

6. Арсенал

7. Челзи

Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

Ali nije glavni, gol razlika i broj postignutih golova su i dalje ispred.

 

 

Upravu si, nisam do kraja ni pročitao vijest, a obradovao sam se da smo napokon batalili taj trpanje-boranije-kriterij kao prvi. :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...