Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

maksimalna brzina ostvarena na terenu u toku sezone, nije se niko trkao

 

Aha, dakle maksimalna brzina. Znaci dovoljno da je jednom to istrcao. Nadam se da vidis da ta informacija nije nuzno relevantna za ovo o cemu pricamo. Npr. nekim igracima treba znatno vise vremena da dodju do svoje maksimalne brzine od drugih igraca i ja bih rekao da Stouns spada u tu grupu. Cak i da mu je maksimalna brzina okej, to ne znaci da ne moze vecinu vremena da deluje tromo.

Link to comment

samo si odgovorio na moju konstaciju da jedan od najsporijih štopera u ligi koji se okreće kao jebeni ikarbus ne može da igra visoku liniju odgovorio sa - a kako može stones?

 

stones je prosečno brz štoper ako mene pitaš, ako ga svrstavaš i približno u megvajeru kategoriju biće da nisi dovoljno gledao megvajera. ili stonesa. ili obojicu.

Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Aha, dakle maksimalna brzina. Znaci dovoljno da je jednom to istrcao. Nadam se da vidis da ta informacija nije nuzno relevantna za ovo o cemu pricamo. Npr. nekim igracima treba znatno vise vremena da dodju do svoje maksimalne brzine od drugih igraca i ja bih rekao da Stouns spada u tu grupu. Cak i da mu je maksimalna brzina okej, to ne znaci da ne moze vecinu vremena da deluje tromo.

 

svestan sam da max brzina ne govori o ubrzanju i agilnosti, ali to je jedini podatak koji sam mogao da nađem. za ostalo ćemo se morati uzdati u oči.

meni moje govore je stones 2x agilniji igrač, nije da je to neki preteran podvig.

 

i mislim da stones ima sasvim dovoljno brzine i agilnosti da je to otprilike jedna od poslednjih na spisku stvari zbog kojih trenutno ne igra, ali tu se već možemo i složiti da se ne slažemo.

Link to comment
31 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

btw jel ok da primetimo da najbolja odbrana lige ne bi bila najbolja odbrana lige da i dalje imaju najskupljeg defanzivca u univerzumu? :)

 

ne podbadam ni megvajera ni junated, fakat je čovek previše spor za ovo što lester sad igra...zato mi uvek i bilo čudno interesovanje pepa, megvajer uopšte nije igrač za visoku lliniju

 

Dok je Dzonika Evans Karl Luis. Daj ne kenjaj leba ti. Nije realno da nemas pametnija posla petkom uvece?!

Link to comment

evans je dovoljno nespor da prolazi KAD ima partnera koji može tu malo da ga pokrije (soyuncu je jasno mnogo brži od megvajera) 

 

sa megvajerom bi to već bio problem, ali što se ono kaže to je samo moje mišljenje, a šta ja znam...

Link to comment

Videće se brzo od čega je Lester napravljen, igraju sa Sitijem pa Liverpulom. Sa Ranijerijevim Lesterom Rodžersara ne bi izgubio nijednu utakmicu, minimum.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...