Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Pa dobro treba Celzi i da pojaca rotaciju i neke pozicije u startnih 11,neku dmc kao i neko krilo,Pedro i Willian out.

 

Sramota koliko se navlaci za Luverpul ove sezone,cirkus,takodje VAR ukinuti kod Engleza ako ne zele da ga koriste nego samo da kazu,eto i mi to imamo,hebite se.

Link to comment
3 hours ago, 189- said:

izasla je neka vest pre neki dan da sancho zeli napustiti dortmund jos sada u januaru. ne znam koliko je tacno ali nesto se sigurno desava. dortmund je uzasan ove sezone.

 

jos je decko i navijac chelsea.

 

Izašla je još pre mesec dana kad ih je Bayern razvalio a Sancho bio zamenjen u prvom poluvremenu, Man Utd i Liverpool su se pominjali kao najzainteresovaniji.

 

Ali siguran sam da će navijačke strasti tu ipak biti od presudnog značaja :yawn2: 

Link to comment
5 hours ago, 189- said:

uzeo bih samo sancha i mozda jos jednog napadaca i to je to. ostalo ostaviti za leto.

 

4 hours ago, Bustin said:

Uzeti Sanča, Mitra, Drogbu i Mesija

:D

Царе!

Link to comment
22 hours ago, 189- said:

ELDBuC3WwAEhZ63.jpg

 

bas sad pred nasu utakmicu

 

Ово мучење је одавно требало завршити али капирам да је проблем тај што Евертон тешко да може довести неко јаче тренерско име.

 

Нисам паметан ко би био прави избор, надам се да неће опет посегнути за Мојесом.

Link to comment

Ја се само уздам у Покојног Рукса који тврди да је Роџерсара тренерски титан. 

 

poručnik vasić, 25.04.2019

:fantom:

Link to comment
20 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

Ја се само уздам у Покојног Рукса који тврди да је Роџерсара тренерски титан. 

 

poručnik vasić, 25.04.2019

1f921.png

 

+1

Link to comment

btw jel ok da primetimo da najbolja odbrana lige ne bi bila najbolja odbrana lige da i dalje imaju najskupljeg defanzivca u univerzumu? :)

 

ne podbadam ni megvajera ni junated, fakat je čovek previše spor za ovo što lester sad igra...zato mi uvek i bilo čudno interesovanje pepa, megvajer uopšte nije igrač za visoku lliniju

Link to comment

pokušao sam da nađem neke podatke i naleteo sam da je stonesu 2017. izmerena brzina 33.99 mph, peti najbrži igrač u tadašnjem sitiju.

sa druge strane megvajer je na listi 20 najsporijih igrača iz 2016. sa izmerenom brzinom od 18.585 mph.....

 

kad bi gledali malo više fudbala verujem da našli mnogo efikasnije načini za opljunuti po stonesu, ali ajd :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...