Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Sabio™ Mane večeras, šta pričate

+1

 

I nije pao kad ga je Pickford udario, nego probao da završi...

 

Pička padavičarska.. :fantom:

Link to comment
27 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

brendanu sedma uzastopna, solidnih plus 12 u odnosu na ligaevropaše...šteta što nisu dopustili borbu za titlu, mogla je biti vrhunska sezona

 

takođe i Vardy 7 za redom, na tragu rekorda iz šampionske sezone

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Neće da ga Ruxo razvlači po forumima 

 

ma jok, recite maneu da sam liverpul ovih dana u stanju da gledam samo do prve velike krađe, tako da svakako nisam ispratio ništa posle onog remplovanja vvd-a, niti me zanima šta je dalje bilo :)

 

idealno bi blo da ih ne pratim uopšte, i za mene i za vas...nego da se kao 1 pravi prijatelj fudbala posvetim dobroj zabavi koja svakako postoji van ugušene borbe za titulu 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Lovro je najkrivlji, po običaju, vratiće se Matip u postavu čim pre.

 

 

Novi snimak povrede nije dobar, neće se skoro vratiti. A i kad se vrati opet će se povrediti. Tu je Gomez da popuni.

 

edit

 

grozno suđenje, osnovne stvari, TAA je morao dobiti drugi žuti za igranje rukom, dva igrača obore VVDa ko bivola za klanje i nema penala, gomila povlačenja s leđa bez kartona..

salah bi mogao malo duže da odmori.

Edited by čekmeže
Link to comment

kad je brendanov izum joseph gomez izgubio status? ako se ne varam imao je fantastičan start prošle sezone i bio viđen za dugoročno partnerstvo sa belim medvedom

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

TAA je danas bio jako loš, mogao je i crveni da fasuje vrlo lako u par navrata, ali kapiram ga, on je najnaloženiji na ovu utakmicu u celom Liverpulu. 

 

Puno tuče, puno zabave, Liverpul ponovo pobedio sa 50% snage. Klin šitovi su za pičke :fantom:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...